Kariéra v auto-moto. Plat po zapracovaní až 1035€! Operátor výroby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
890€ + 210€ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete dobre zarábať? Láka vás kariéra v automobilovom priemysle? Pracujte v stredných Čechách pre jednu z najväčších automobiliek sveta! Nástup možný aj bez praxe! Plat počas prvých troch mesiacoch až 770€, neskôr až 1035€ + 13. plat a ostatné benefity .K tomu vám zabezpečíme dopravu do ČR zadarmo. Získate tiež príspevky na dopravu do práce a ubytovanie.

Náplň práce:
Možnosť pracovať na rôznych úsekoch – lisovňa, zvarovňa, lakovňa, finálna montáž, logistika, kontrola kvality
Typické činnosti zahŕňajú:
montáž dielov automobilov pri výrobnej linke
kontrolu kvality produkcie
logistiku a prácu v sklade

Čo u nás získate?
Možnosť získať skvelé zamestnanie aj bez predošlej praxe
Plat počas prvých troch mesiacoch až 770€, neskôr až 1035€!
Garantovaný 13. plat vyplácaný priebežne raz za štvrťrok
Výkonnostný a dochádzkový bonus + príplatky za poobedné, nočné zmeny a nadčasy
Prácu v modernom prostredí na rôznych úsekoch
Zálohy už po 1. týždni
Dopravu do ČR zadarmo
Príspevok na dopravu do práce a ubytovanie
Zvyšovanie kvalifikácie: získanie certifikátov a školení, ktoré využijete v ďalšej kariére
3 dni voľna v týždni– pracovná doba od pondelka do štvrtka, piatky a víkendy budete mať voľné!
5 týždňov dovolenky
Nadštandardnú starostlivosť o zamestnancov – budete môcť využiť posilňovňu, ihrisko, rehabilitáciu a yogu priamo v areáli spoločnosti
Rôzne firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, rodinný deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracuj u lídra v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Koho hľadáme?
- mužov s chuťou pracovať v automobilovom priemysle
- ľudí, ktorí majú záujem o dlhodobú a stabilnú prácu
- osoby s dobrým zdravotným stavom
- prax nie je podmienkou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3446979  Dátum zverejnenia: 12.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 890€ + 210€ bonusy a príplatky