Zarábajte až 970€ ako operátor výroby aj bez praxe!

Miesto práce
Komárno
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
747€ + 223€ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka vás práca u lukratívnej značky? Máme pre vás dobrú správu! Známa automobilka práve teraz otvorila nové miesta a jedno z nich môže byť práve vaše. Čaká na vás plat až 970€ a možnosť zarobiť si vďaka nadčasom a príplatkom, a to rozhodne nie je všetko!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Práca na výrobnej linke na rôznych sekciách
- Montáž, manipulácia a kontrola výrobkov

Ďalšie výhody:
- Zárobok 970€ aj bez predošlej praxe
- Stabilná práca ihneď
- Príplatky za prácu v noci, cez víkendy a nadčasy
- Navýšenie bonusov! Čím dlhšie pracuješ, tým viac si zarobíš
- Základná zložky mzdy 747€
- Bezplatné zaškolenie
- Zabezpečené ubytovanie za symbolický príplatok
- Príspevok na dopravu 20€ po ukončení skúšobnej doby

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Líder v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

EXPRESS PEOPLE, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Express People
Tel.: 02/20839500
E-mail: poslať životopis

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice

ID: 3443644   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   747€ + 223€ bonusy a príplatky