Zarábaj 1 015€ ako operátor výroby v Česku + ubytovanie zdarma

Manuvia, a. s.

Místo práce
Bardejov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
790€ + 225€ bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zarábajte v automotive 1 015€ a ušetrite na ubytovaní a doprave, ktoré máte 100% ZDARMA. Ponúkame vám miesto u lídra vo výrobe autosedadiel v českom meste Tachov. Využite naše bonusy ako vysoké príplatky, stravu po zmene zdarma aj nonstop starostlivosť našej agentúry. Kontaktujte nás a začnite poriadne zarábať.

Náplň vašej práce bude:
. montáž sedadiel pre automobily luxusných značiek
. práca operátora výroby na montážnej linke
. pracovná činnosť, ktorú hravo zvládnete aj bez pradošlej praxe

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ponúkame vám:
. zárobok 1 015€ mesačne
. stabilnú prácu aj bez predošlej praxe
. bezplatné školenie
. 100% hradené ubytovanie a dopravu
. 790€ základná zložka mzdy
. žiadne starosti s vybavovaním ubytovania, ktoré vám poskytneme zdarma
. možnosť vycestovať a pracovať ihneď
. atraktívnu prácu v modernom a čistom prostredí
. vysoké príplatky a bonusy
. stravovanie po zmene zadarmo

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pracujte u lídra na výrobu sedadiel pre špičkové automobily.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3428276  Dátum zverejnenia: 22.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 790€ + 225€ bonusy