Zarábajte 1 085€ ako operátor výroby. Získajte aj ubytovanie zadarmo a stabilné miesto v auto-moto

EXPRESS PEOPLE, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
677€ + 320€ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je čas na zmenu, je čas na novú prácu! Zamestnajte sa u výrobcu dielov pre prestížne automobilové značky Škoda, Porsche či Bentley v Lozorne. Ubytovanie vám zabezpečíme zadarmo, dopravu do práce máte tiež zdarma a môžete sa tešiť aj na množstvo bonusov.

Čo bude vašou prácou?
nakladanie, vykladanie pripravených komponentov (predný, zadný nárazník)
manuálna práca pre zdatných mužov
ženy s dobrým zrakom pracujú v lakovni, kde kontrolujú komponenty

Čo vám ponúkame?

atraktívny plat až 1 085€
ubytovanie ZADARMO
doprava do práce a späť ZADARMO
dochádzkový a výkonnostný bonus
možnosť práce nadčas
základnú zložku mzdy 728€ (v skúšobnej dobe 677€)
príplatky za prácu nadčas
príplatky za prácu na nočnej, cez víkend či sviatok
možnosť výberu záloh pred prvou výplatou
obedy za cenu 0,80€ v jedálni priamo vo fabrike (5 jedál na výber)
nástup možný ihneď
jednoduchá, stabilná práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Práca pre lídra v automobilovom priemysle v Lozorne. Nie je potrebné cestovať pravidelne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice
ID: 3418447   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   677€ + 320€ bonusy a príplatky