Hľadáte lepšiu prácu? Začnite aj bez praxe v ČR. Plat až 900€!(operátor výroby)

Košický kraj, okres Brezno, okres Lučenec, okres Revúca, okres Medzilaborce, okres Stropkov, okres Svidník, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
593€ + 310€ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zarábaj ako operátor výroby u jednej z najväčších svetových firiem vo výrobe spotrebnej elektroniky – Panasonic. Buď súčasťou tímu, ktorý sa skladá z celkovo viac ako 10 tisíc zamestnancov. Ponúkame ti výkonnostné a dochádzkové bonusy, moderné a čisté pracovné prostredie, zamestnanecké benefity a množstvo ďalších výhod.

Náplň práce:
Výroba rádií, autorádií a elektrosúčiastok na výrobných linkách
Obsluha strojov – balenie, váženie, kontrola a správne etiketovanie
Pravidelná údržba strojov
Kontrola kvality výrobkov

Ponúkame:
Stabilný zárobok 900 €
Výkonnostné a dochádzkové bonusy
Ubytovanie a doprava zadarmo
Možnosť ubytovať aj páry
Príspevok na stravu v závodnej jedálni
Základnú zložku mzdy 593€
Možnosť získavať skúsenosti aj bez predošlej praxe
Čisté a klimatizované pracovné prostredie
Pracovné pomôcky a oblečenie
Možnosť využiť závodného lekára

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Zarábajte u výrobcu príslušenstva pre automobily v Pardubiciach.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice

ID: 3371047   Dátum zverejnenia: 24.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   593€ + 310€ bonusy a príplatky