Vedúci montér, denná zmena, atraktívna mzda, zdarma ubytovanie

Manuvia, a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
atraktívne finančné hodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie činnosti skupiny montérov pri vykonávaní montážnych prác podľa pokynov montážneho majstra v zmysle platnej projektovej dokumentácie
- vystavenie žiadanky na dodanie podľa interných predpisov
- uplatnenie požiadavky na návoz montážneho materiálu a dodávok, zabezpečenie ich návozu na montážne pracovisko
- zabezpečenie dodržiavania technologických a pracovných postupov pri jednotlivých montážnych operáciách, vykonávanie kontroly kvality vykonanej práce
- spolupráca s vedúcim realizácie vypracováva harmonogramy postupu prác a pracovné postupy a zabezpečuje ich dodržiavanie
- zadávanie požiadavky na potrebné pracovné príkazy a otvára jednotlivé pracovné príkazy pred začiatkom práce
- kontrola dodržiavania predpisov BOZP a oboznámenie podriadených pracovníkov s požiadavkami BOZP a PO na konkrétnej zákazke
- kontrola stavu ochranných prostriedkov a ručného náradia pridelených jeho pracovnej skupine.
- spolupráca pri vedení zákazky, vedie montážny denník. Podľa pokynov vedúceho realizácie vedie dennú evidenciu vykonaných prác na zákazke
- vedie dennú evidenciu dochádzky podriadených pracovníkov
- pri výkone práce sa riadi internými predpismi a predpismi ktoré platia na konkrétnej zákazke a sú súčasťou ZoD
- sledovanie technických trendov a návrh postupov a riešení zameraných na zvýšenie technickej úrovne a zvýšenie efektivity montážnych procesov
- aktívna sa účasť na vzdelávacom procese v rámci udržiavania a zvyšovania kvalifikácie/odbornosti v súlade s plánom osobného rozvoja dohodnutého s priamym nadriadeným a samoštúdiom
- plnenie operatívnych úloh podľa pokynov priameho nadriadeného.

- práca iba na dennú zmenu
- poskytnuté ubytovanie pre kandidátov z okolia
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami
- jedinečná príležitosť pracovať pri realizácii veľkých projektov v oblasti energetiky
- možnosť osobného rastu - jazykové a odborné vzdelávanie.
- zaujímavý sociálny program

V prípade záujmu o túto pozíciu mi pošlite Váš životopis na emailovú adresu [email protected]. Kontaktovať budem len vybraných kandidátov, ďakujem za spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Naším klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické/elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Odborné požiadavky a certifikáty:
- OU/UOS/SŠ
- prax 3 roky
- podľa vyhl. 508/2009 § 23, školenia vyplývajúce z výkonu prác na realizovaných zákazkách
Počítačové znalosti:
• Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) – užívateľská úroveň
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- dôslednosť, precíznosť, samostatnosť, rozhodnosť, schopnosť viesť ľudí, dobrá organizácia práce
Zdravotný stav:
- schopný práce v kontrolovanom pásme, sťaženom prostredí a práce na elektrickom zariadení podľa 508/2009
- schopný práce vo výškach

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3331569  Dátum zverejnenia: 9.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: atraktívne finančné hodnotenie