Elektromontér iba na dennú zmenu do Mochoviec s ubytovaním úplne zadarmo a atraktívnym platom

Mochovce, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
atraktívne finančné hodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie montážnej činnosti podľa pokynov vedúceho montéra
- vykonávanie montáže podľa schválenej projektovej dokumentácie
- vykonávanie montáže podľa platnej dokumentácie SQ (TOP,PP,PT,PZK,IPZK) a STD
- vykonávanie činnosti na základe platného osvedčenia vyhl. 508/2009 §21
- zodpovednosť za správne pripojenie zariadení podľa projektovej dokumentácie a pri prípadných nezhodách s projektovou dokumentáciou zaznačenie a oznámenie svojmu nadriadenému
- povinnosť dodržiavať zásady BOZP a PO a bezpečnostné ustanovenia podľa STN
- vykonávanie prác súvisiacich s montážnymi a demontážnymi činnosťami vykonávanými organizáciou na príslušnej zákazke podľa svojej kvalifikácie a schopností (montáž káblových trás, pokládka káblov, ukončovanie a zapájanie, montáž rozvádzačov, montáž zariadení SKR a iné súvisiace činnosti).
- zabezpečenie funkčnosti a platnosti revízií zvereného náradia a prístrojov
- aktívna účasť na vzdelávacom procese v rámci udržiavania a zvyšovania kvalifikácie/odbornosti v súlade s plánom osobného rozvoja dohodnutého s priamym nadriadeným
- plnenie operatívnych úloh podľa pokynov priameho nadriadeného

- práca iba na dennú zmenu
- poskytnuté ubytovanie pre kandidátov z okolia
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami
- jedinečná príležitosť pracovať pri realizácii veľkých projektov v oblasti energetiky
- možnosť osobného rastu - jazykové a odborné vzdelávanie.
- zaujímavý sociálny program

V prípade záujmu o túto pozíciu mi pošlite Váš životopis na emailovú adresu katarina.handzakova@express-people.com. Kontaktovať budem len vybraných kandidátov. Ďakujem za spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Naším klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické/elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Odborné požiadavky a certifikáty:
- SŠ /OU technické
- vyhláška 508/2009 Z.z min. §21
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- výkonnosť, samostatnosť, zručnosť a telesná obratnosť, technické myslenie a priestorová predstavivosť, flexibilita, orientácia v normách a technickej dokumentácii, voľba postupu prác, potrebných nástrojov, pomôcok a náhradných dielov, ovládanie pracovných postupov
Zdravotný stav:
- schopný práce vo výškach
- schopný práce v kontrolovanom pásme, sťaženom prostredí a práce na elektrickom zariadení podľa vyhlášky 508/2009 č.21

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice

ID: 3331116   Dátum zverejnenia: 9.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   atraktívne finančné hodnotenie