Quality Technician/Quality Engineer Customer Liaison do silnej automobilovej spoločnosti v Lučenci.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Lučenec
Termín nástupu
asap/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívne finančné hodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* evidencia a plnenie špecifických požiadaviek zákazníkov
* spracovanie a sledovanie dodržiavania plánu vzorkovania hotových výrobkov, jeho odsúhlasenie zákazníkom
* výpomoc pri PAAP procedúre - tvorba dokumentácie
* zabezpečenie odozvy zákazníkovi od doručenia sťažnosti alebo reklamácie
* evidencia reklamácií od zákazníka, ich analýza, predkladanie návrhov nápravných opatrení
* vypracovanie a predkladanie riešení pomocou 8D reportu, podložené výsledkami z "problem solving" stretnutí
* v spolupráci s oddelením inžinieringu a výroby schvaľuje optimálne nastavenie strojov a procesov
* dohliadanie na kvalitatívny dopad zmien na výrobok
* spolupráca pri úríprave technologických postupov, pracovných inštrukcií a zavádzaní nových systémových nástrojov
* návrh, riadenie a archivácia zlepšení pomocou KAIZEN metódy

* práca v medzinárodnej spoločnosti
* vzdelávanie a rozvoj
* benefity v rámci sociálnej politiky
* 13. plat a príspevky
* dovolenkový príspevok
* nadštandardné stravovanie (široký výber jedál, cena obeda 0,50 eur)

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, pošlite svoj životopis na [email protected].
Budem kontaktovať vybraných uchádzačov spĺňajúcich kritéria. Ďakujem za spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je globálnym lídrom vo výrobe automobilových sedadiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

* SŠ/VŠ technického smeru
* prax na podobnej pozícii výhodou
* skúsenosti s priamou komunikáciou so zákazníkmi
* komunikačná znalosť anglického jazyka
* schopnosť rýchlo riešiť problémy
* výborné komunikačné zručnosti, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3309966  Dátum zverejnenia: 14.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívne finančné hodnotenie