Posledné miesta: operátor/ka výroby aj bez prace, zarábajte od 885€ ešte dnes!

Manuvia, a. s.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Dunajská Streda, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Mzdové podmienky (brutto)
885 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ešte stále hľadáte prácu? Už nehľadajte! Práve ste ju našli v jednej z najväčších automobiliek na svete, so sídlom v Trnave. Získajte nové zamestnanie ako operátor na rôznych úsekoch výroby, a to aj bez predošlých skúseností.

Náplň práce:
- rôzne druhy činností podľa pracovnej oblasti
- montáž prvkov karosérie, skrutkovanie, nitovanie;
- brúsenie, zváranie; leštenie, kontrola kvality farby a laku;
- vizuálna a hmatová kontrola, meranie posuvným meradlom;
- cvičné jazdy vozidlom
- opravy a hlásenie porúch

- stabilná práca bez stresu
- vysoké príplatky za prácu v noci, cez víkendy a nadčasy
- navýšenie bonusmi - čím dlhšie pracujete, tým viac si zarobíte
- bez požiadavky na prax
- jednoduchá práca pre mužov aj ženy
- príspevok na ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- prax vo výrobe alebo na montáži výhodou, nie však podmienkou

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3307062  Dátum zverejnenia: 29.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 885 €