Posledné miesta: Práca CNC operátora za 1 200€ v čistom

Manuvia, a. s.

Česko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Zlínsky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 € netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš prax ako CNC a hľadáš si dobrú prácu s ešte lepším platom? Vycestuj za prácou do Česka a zarábaj 1 200 € v čistom. Okrem atraktívneho zárobku ťa čaká ubytovanie zadarmo a možnosť výberu záloh uz po prvom týždni. Využi šancu a zamestnaj sa s nami.

Pracovná náplň zahŕňa:
- Spracovanie plechu a plechových dielov podľa plánu výroby
- Práca na stoji CNC
- Programovanie CNC stroja a vyberanie hotových kusov zo stroja

- Možnosť zárobku 1 200 € v čistom
- Ubytovanie v Česku poskytujeme ZADARMO
- Doprava do Česka ZADARMO
- Možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni
- Prácu v čistom a tichom prostredí
- Obedy v novej jedálni za 1,25 € priamo vo fabrike
- Každodennú starostlivosť agentúrneho koordinátora priamo na pracovisku

Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám svoj životopis a my vás budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárenský priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax 1 rok na pozícii CNC operátor
- Schopnosť čítať strojárenské výkresy nevyhnutná
- Znalosť používania strojárenských meradiel
- Základy používania PC
- Spoľahlivosť, presnosť, zodpovednosť

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3269852  Dátum zverejnenia: 25.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 € netto