Pracuj ako operátor/ka výroby v PO s platom 700€ + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov, Prešovský kraj, Košický kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): do 700
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste z Prešova alebo okolia? Máme pre Vás prácu priamo v regióne. Už žiadne cestovanie do zahraničia! Trávte s rodinou celý rok a využite príležitosť zamestnať sa ako operátor výroby.
Ponúkame jednoduchú a stabilnú prácu u lídra automobilového priemyslu na trhu. Okrem platu do 700€ ponúkame spravodlivé zaobchádzanie a príjemný pracovný kolektív. Zavolajte 0918 849 376 a pracujte už zajtra!

Náplňou vašej práce bude:
- montáž konštrukcie autosedadiel a opierok pre svetové značky ako Porsche, Lamborghini, Audi, Land Rover a iné.

Iné výhody

- 40% bonus za nadčasy cez týždeň, 50% počas víkendu a 100% cez sviatok
- stabilná práca
- lacné obedy priamo vo fabrike (1,08€)
- vysoké príplatky za poobedňajšie a nočné zmeny
- len 5 min. pešo od stanice
- nástup ihneď
- práca doma v regióne
- práca pre lídra v auto-moto priemysle

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Prax na danej pozícii nie je potrebná.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku.

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice

ID: 3219638   Dátum zverejnenia: 16.11.2017