Zarábaj 900€ v čistom a využi aj ubytovanie v Česku zadarmo

Manuvia, a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
900 € netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vycestujte do Česka a zarábajte v čistom a modernom prostredí pre globálneho lídra. Vyrábajte PC komponenty v Kutnej Hore a ZDARMA vám zabezpečíme ubytovanie a dopravu do zamestnania, ktoré prináša mnoho výhod. Muži, ženy alebo páry, táto práca je pre všetkých, ktorí chcú naštartovať svoju kariéru a byť za to ocenení stabilným príjmom s možnosťou ďalších bonusov a príplatkov.

Využite príležitosť a získajte plat 900 € v čistom !

Čo bude vašou náplňou práce?
Výroba komponentov pre najväčšie počítačové značky
Montáž, balenie a testovanie komponentov

Čo vám ponúkame?
- Možnosť zárobku 900 € v čistom
- Ubytovanie ZDARMA (na našich ubytovniach alebo v prenajatých bytoch) - možnosť ubytovať aj páry
- Výkonnostné a dochádzkové bonusy
- Možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni
- Každodennú starostlivosť agentúrneho koordinátora priamo na pracovisku
- Bezplatné zabezpečenie lekárskej starostlivosti
- Získanie praxe v renomovanej a celosvetovo uznávanej spoločnosti
- Prácu v modernom a čistom prostredí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Získajte zamestnanie u lídra vo výrobe elektroniky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme?
- mužov a ženy s chuťou pracovať a získať skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti
- absolventov s túžbou naštartovať svoju kariéru a získať prax a cenné skúsenosti
- nevyžadujeme predchádzajúce pracovné skúsenosti, zaškolíme vás ZDARMA

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3210196  Dátum zverejnenia: 5.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € netto