Posledné miesta - zarábaj ako operátor výroby v ČR 1015€

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česká republika
  • Ponúkaný plat (brutto): 1015 eur
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame vám stabilnú prácu operátora výroby u prestížnej značky v Českej republike neďaleko mesta Plzeň. Okrem jednoduchej práce získate nadštandardný zárobok 1015€, ubytovanie a dopravu zadarmo a ďalšie výhody.
Začať môžete aj bez predošlej praxe a to hneď zajtra!

Čo bude vašou náplňou práce?
- kompletizácia sedačiek pre luxusné automobily v Česku

Iné výhody

- plat až 1015 €
- stabilná práca
- práca v zahraničí
- ubytovanie ZADARMO
- dopravu ZADARMO (do ČR aj na miesto práce)
- práca v modernom prostredí bez prachu
- vysoké príplatky za nadčasy
- stravovanie v závodnej jedálni – nárok na jedno teplé jedlo po KAŽDEJ zmene ZADARMO

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Prestížna značka, ktorá sa zameriava na výrobu sedačiek pre špičkové automobily.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Express People, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice