Získajte miesto operátora v auto-moto aj bez praxe!

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česká republika
  • Ponúkaný plat (brutto): 850 eur
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame ti nové miesta u medzinárodnej spoločnosti so sídlom v západných Čechách, ktorá sa zameriava na výrobu komponentov pre známe značky automobilov. Začať môžeš aj bez predošlej praxe, táto pozícia je vhodná pre všetkých. Okrem stabilnej práce získaš dopravu, ubytovanie a stravovanie zadarmo ako aj možnosť zarobiť si viac vďaka bonusom a nadčasom.

Náplň práce:
• budeš mať na starosti kompletizáciu autosedadiel pre automobily luxusných značiek
• staneš sa tak súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá

Iné výhody

• získaš stabilné zamestnanie aj bez predošlých skúseností
• zarobíš si 850€ jednoduchou prácou, čo je veľmi výhodná ponuka
• svoju prácu budeš vykonávať v atraktívnom, čistom a modernom prostredí
• ušetríš na ubytovaní, lebo ti ho poskytneme aj vybavíme zdarma, takže s tým nebudeš mať žiadne starosti
• získaš dopravu zdarma alebo príspevok na dopravu, podľa toho, ako ďaleko budeš za prácou dochádzať
• stravovanie v závodnej jedálni budeš mať zadarmo
• zabezpečíme ti teplú stravu aj poobede
• ak si proaktívny, tak máš dokonca možnosť zarobiť si viac vďaka bonusom a nadčasom
• a ak si šikovný, môžeš získať aj výkonnostné bonusy
• k dispozícii ti bude náš koordinátor, ktorý ti ochotne pomôže so všetkým, takže na nič nebudeš sám

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (33336/2004 - OSS)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Express People, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Express People
Tel.: 02/20 839 500
E-mail: poslať životopis

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice