Operater u automobilskoj industriji - smeštaj obezbeđen

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Započnite karijeru kod nas i pridružite se vođi tima na tržištu sa nadstandardnom platom i uslovima za rad.U potrazi smo za zaposlenima sa željom za rad kao i karijernim rastom.

Karakteristike rada:
- proizvodnja i montaža automobila u zavisnosti od odredjenih pozicija
- rad na pripremi delova za zavarivanje i kontrola delova-Priprema karoserija pre lakovanja, cišćenje i kontrola boje nakon lakovanja -rad u tri smene 8h dnevno (pre podne 06: 00-14: 00 / Popodne 14: 00-22: 00 / Noć 22: 00-06: 00)

Plata i ostali uslovi:
- Osnovna zarada na ugovoru o radu 697 € / mesečno
- Bonus do 65 € / mesečno
- produktivnost do 35 € / mesecno
- doplata za noćni rad 1,60 €
- prekovremeni rad tokom nedelje 25% i 40% tokom vikenda od prosečne zarade
- doplatu za rad za vreme državnog praznika 100% -doplata 50 € za rad na VZV
- 20€ za svako priznato ,,KAIZEN ,, poboljšanje u procesu proizvodnje
- 13. plata (polovina se plaća u junu 2/2 se plaća u decembru)
- obezbedjena hrana u menzi uz dodatak za ishranu od strane poslodavcaо
- u slučaju prekovremenog rada 4sata + 1 dodatni bon za hranu
- obezbedjen smeštaj u nadstandardnim apartmanima
-Obezbedjen prevoz od mesta smeštaja do radnog mesta
- Pružamo svu ličnu zaštitnu opremu, odeću i redovno održavanje odeće
- Ugovor o radu na neodredjeno vreme
- Obezbedjeni uporedivi uslovi odnosno isti uslovi rada kao za stalne radnike, zarade, ponašanje nadredjenih plus redovnu negu i pravnu podršku agencije + drugi bonusi.
- od 3. meseca doprinos za smeštaj od 40 € (čak i ako imate sopstveni smestaj pod kiriju + 20€ za putne troškove)
- Prosečna mesečna plata radnika je 830 до 920 € / mesec,u slučaju prekovremenog rada mogućnost zarade i do 1000 € +

MOGUĆNOST ZAPOSLENJA VECEG BROJA LJUDI I U GRUPAMA i u slučaju zainteresovanih mogućnost uspostavljanja transporta širom Slovačke do svog radnog mesta.Za pitanja nas možete kontaktovati

+421 905 824 531 / [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Uslovi:
- minimalno osnovno obrazovanje, srednja stručna sprema, visoka škola
- volja i spremnost za rad kao i za učenjem o procesu izrade - dobro zdravstveno stanje,
- prednost vozačka dozvola ,, B ,, kategorije
- Prednost dozvola VZV ,prednost iskustvo na radu u skladištu
- želju za karijernim rastom i posticanjem viših ciljeva

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3203117  Dátum zverejnenia: 2.10.2017