Tlmočník so srbským jazykom do výrobnej spoločnosti ubytovanie zdarma!

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kutná Hora, Česká republika
  • Ponúkaný plat (brutto): Od 800
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zamestnancami a následne s koordinátorom
- riešenie problémov zamestnancov
- zodpovednosť za tréning srbských zamestnancov

Iné výhody

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- výborná možnosť získať zaujímavú pracovnú skúsenosť
- možnosť kariérneho rastu
- práca na TPP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť v elektrotechnickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Srbský jazyk - Pokročilý (C1)

- aktívna znalosť srbského jazyka a českého ALEBO slovenského jazyka

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Všetky prijaté životopisy budú spracované. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú kritériá požadované pre danú pracovnú pozíciu.
Za pochopenie vopred ďakujeme.

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice

ID: 3188405   Dátum zverejnenia: 1.12.2017