Externý partner - dodávateľ uchádzačov o prácu (EU)

Manuvia, a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stále rozvíjajúcu sa spoločnosť hľadáme EXTERNÝCH DODÁVATEĽOV ZÁUJEMCOV O PRÁCU. Patríme k lídrom na trhu, staňte sa súčasťou nášho silného tímu.

Poznáte vo svojom okolí ľudí, ktorý hľadajú dobrú a stabilnú prácu u celosvetovo uznávaných lídrov na trhu? Poprípade poznáte ľudí z Rumunska, Poľska, Chorvátska, Bulharska alebo iných členských štátov EÚ ktorý by sa radi zamestnali s zaisteným ubytovaním, dopravou do práce a pravidelnou starostlivosťou personalistov a tlmočníkov?
Chcete si platovo výrazne prilepšiť za prácu, ktorej hlavnou úlohu je nábor a doporučenie zamestnancov pod našu spoločnosť?
Potom je táto ponuka práve pre Vás!

Naša spoločnosť sa zaoberá spoluprácou s klientmi prevažne v Trnavskom, Nitrianskom a Bratislavskom regióne + celá Česká Republika. Zaoberáme sa obsadzovaním dôležitých pracovných pozícii a starostlivosťou o zamestnancov v plnom personálnom rozsahu. Sme na trhu už 19 rokov a našou prioritou je spokojnosť klientov a zamestnancov.

V prípade ak Vás táto ponuka oslovila neváhajte nás kontaktovať, všetky otázky Vám radi zodpovedáme buď telefonicky alebo e-mailom.

Kontaktujte nás na 0918 934 341 alebo píšte na [email protected]

Začnite ešte dnes pre lepší a stabilnejší zajtrajšok!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Našim zamestnancom zaručujeme dodržiavanie všetkých legislatívnych a právnych ustanovení o práci a taktiež dodržovanie rovnakých platných a pracovných podmienok ako u kmeňového zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3179363  Dátum zverejnenia: 5.9.2017