Projektový/á controller/ka- Junior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Košice
  • Nabízený plat (hrubého): 950
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Aktivní účast při návrhu nové reportingové struktury (včetně vlastní analýzy stávající systematizace)
- Nastavení vnitrofiremních zúčtovacích cen, výpočet cenových kalkulací služeb podpůrných společností
- Implementace nové reportingové struktury do praxe
- Iniciální a dále pravidelné zpracování segmentových reportingů (skutečnost / budget / forecast)
- Projektová a systémová podpora všem příjemcům dat ve skupině
- Technická podpora a spolupráce s ostatními členy controllingového týmu

Pozice je klíčová pro plánovanou transformaci společnosti, a tak umožňuje mladým "controllerum" nabrat zkušenosti a poskytuje prostor pro seberealizaci a kariérní růst.

Místo výkonu práce: Košice.

Prosím o uvedení města do textu.

Jiné výhody

- Mobilní telefon
- Notebook

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme personální společnost, která se specializuje na rychlý a kvalitní nábor zaměstnanců pro klienty z oblasti průmyslu a výroby.
Na trhu lidských zdrojů v oblasti průmyslu a výroby působíme již od roku 1998.
Každý den pracujeme na zlepšování našich procesů a lidí, aby, jsme trvale poskytovali dobrou zkušenost našim zaměstnancům. A teď do našeho teamu hledáme nové posili...

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

SQL - základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání ekonomického směru / technického směru s ekonomickou specializací
- Praxe 1-3 roky, vhodné i pro šikovného absolventa
- Zkušenosti z projektového řízení vítány
- Zkušenosti s hromadným zpracováním dat vítány (databáze, SQL,..)
- Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1
- Systematičnost, vytrvalost, analytický přístup, přesnost, flexibilita (občasní služební cesty na Slovensko)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spoločnosť SK EXPRES je špecializovanou spoločnosťou pre služby komplexného outsourcingu ľudských zdrojov pre priemysel. Sútreďujeme sa na podporu výrobých procesov v stredných a veľkých výrobných spoločnostiach v regiónoch strednej a východnej Európy. SK EXPRES je dominantná spoločnosť v oblasti personálneho leasingu na území Českej republiky a Slovenska.

Silné partnerstvo s významnými svetovými firmami z automobilového a elektrotechnického priemyslu, trend rýchleho rastu týchto oblastí a s tým spojený prudký a dynamický rozvoj spoločnosti SK EXPRES vytvorili v tomto období urgentnú potrebu doplnenia nášho týmu na rôznych úrovniach managementu.
Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. (33336/2004 - OSS)

Hlavní oblast působení společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktní osoba: Michaela HENKELOVÁ
Tel.: +421 918 721 480
E-mail: poslat životopis

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice

ID: 3135333   Dátum zverejnenia: 7.11.2017