Posledné miesta operátorov výroby v Nitre!

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Ponúkaný plat (brutto): 850 eur
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov výroby, ktorí chcú získať prax a zaujímavú prácu u lídra v elektrotechnickom priemysle. Získajte nové miesto v spoločnosti, ktorá patrí medzi najznámejšie značky na Slovensku aj v zahraničí. Chcete sa stať jej súčasťou? Pridajte sa k nám a zarábajte aj bez predchádzajúcej praxe.

Čo bude náplňou vašej práce?
Montáž a osádzanie komponentov na plošné spoje
Testovanie a kontrola súčiastok

Iné výhody

Dochádzkový bonus - 100€
Príspevok na stravovanie v podobe stravných lístkov
Príspevok na dopravu
Príplatky za nočné, víkendy a sviatky
Možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni
Ubytovanie hradené pre uchádzačov zo vzdialenosti nad 40 km

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Líder vo výrobe elektroniky sídliaci v Nitre

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Koho hľadáme?
Mužov a ženy vo veku od 18 do 60 rokov
Ľudí s chuťou pracovať a získať skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti
Absolventov s túžbou získať prax a naštartovať pracovnú kariéru
Zdarma vás zaškolíme!

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Express People, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Express People
Tel.: 02/20 839 500
E-mail: poslať životopis

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice

ID: 3133970   Dátum zverejnenia: 16.10.2017