Náborár v personálnej agentúre - Call Centrum

Miesto práce
Štúrova 27, 040 01 Staré Mesto
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
485 + 500€ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zaujímavé zamestnanie v aktívnom a dynamickom prostredí? Ste komunikatívna osobnosť s predajnými zručnosťami? Odpovedali ste áno? Máme pre vás ideálnu prácu náborára v Call Centre s možnosťou kariérneho rastu.

• realizácia pracovných pohovorov cez telefón
• komunikácia s potenciálnymi aj existujúcimi klientami
• evidencia dát do firemného systému
• 8-hodinový pracovný čas od pondelka do piatku

• motivujúce finančné ohodnotenie, ktoré tvorí stabilná fixná zložka + osobné odmeny
• mesačný tímový bonus 50€
• týždenný bonus od 25€
• prémia pre najlepšieho náborára mesiaca vo výške 50€
• špeciálne príplatky pri obsadení prioritnej pracovnej pozície
• odmena za každého zamestnaného kandidáta od 8€ do 15€
• stravné lístky

Čo získate jedine u nás?
• príjemné pracovné prostredie v centre Košíc
• priateľský tím kolegov
• kompletné zaškolenie
• príležitosť kariérneho rastu na pozíciu teamleader alebo pracovník HR
• pravidelné teambuildingy
• stabilné zamestnanie v medzinárodnej firme s 20 - ročnou tradíciou
• školenia, prezentácie a možnosť neustále pracovať na svojich komunikačných a predajných schopnostiach
• priestor cestovať do rôznych miest a navštíviť najväčšie automobilové a elektrotechnické výroby

V nasledujúcich dňoch budú prijaté životopisy starostlivo posúdené vzhľadom na požiadavky a nároky na pozíciu, o ktorú máte záujem.

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Express People je personálna agentúra pôsobiaca na trhu roku 1998. Pôsobí v Českej republike, na Slovensku, v Rumunsku, Poľsku, Srbsku a momentálne zamestnáva vyše 2 000 zamestnancov. Spoločnosť je expertom na nábor nízko kvalifikovanej pracovnej sily pre výrobný sektor, predovšetkým pre automotive, logistiku a elektrotechnickú výrobu. Agentúra sa špecializuje na delivery temporary staffing, teda personálny leasing zahraničných zamestnancov najčastejšie z Rumunska, Poľska a Srbska. Express People vo svojich náborových aktivitách využíva vlastnú pobočkovú sieť v 5 krajinách, call centrá, rozsiahlu internú databázu a najmodernejšie marketingové a sales nástroje, ako aj postupy pre aktívne oslovovanie kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• radosť z telefonovania
• záujem pomôcť ľuďom nájsť vytúžené zamestnanie
• znalosť MS Office na úrovni používateľa
• chuť pracovať na svojich komunikačných schopnostiach
• flexibilitu a zodpovedný prístup

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela HENKELOVÁ
Tel.: +421918721480
E-mail: poslať životopis

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice

ID: 2794537   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   485 + 500€ bonusy