Obchodno-prevádzkový kontrolór Senior

Express Group, a. s.

Miesto práce
Plynárenská 7/B, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- reporting na mesačnej báze
- súčinnosť pri tvorbe obchodno-finančného plánu spoločnosti,
- porovnávanie plánov spoločnosti s realitou a s tým súvisiaca interpretácia, návrhy a prezentácie riešení a odporúčaní manažmentu spoločnosti
- kontrola obchodných procesov - výnosnosť, marža obchodných prípadov a ich dopad na plán a HV spoločnosti
- návrhy na zlepšenie obchodných procesov
- spracovanie dodávateľských a odberateľských reklamácií, ich evidencia, spracovanie a rozbor vplyvu na HV
- spracovanie podkladov pre odbor účtovníctva a pre potreby uzávierkových účtovných operácií z pohľadu plnenia zmluvných vzťahov s odberateľmi a dodávateľmi, tvorba a generovanie dohadných položiek nákladov, výnosov a reklamácií v rámci prepravných a dopravných služieb.
- alokácia prevádzkových nákladov
- práca so systémom v programe SAP, SPED a EVAL
- príprava interných a externých štatistík

- 13. plat
- príspevky do 3. piliera DDS
- voľný vstup do Golem prevádziek (všetky fitness a wellness služby)
- teambuildingové aktivity

Informácie o výberovom konaní

- práca na pozícii senior kontrolór
- skúsenosti s prácou v SAP
- ukončené VŠ vzdelanie Žilinská Univerzita, odbor železnica veľkou výhodou
- skúsenosti s prácou v špedičných programoch Eval a Sped veľkou výhodou
- analytické myslenie
- schopnosť viesť tím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- asertívna osobnosť s vlastnosťami leadra, so skúsenosťami na podobnej pozícii, schopná viesť tím kontrolórov na odbore kontrolingu a plánovania a reportovať manažmentu.
- analytické a strategické myslenie
- dobré plánovacie schopnosti
- osobnosť zameraná na detail a čísla
- výborné komunikačné schopnosti na všetkých úrovniach spoločnosti od spolupracovníkov k top manažmentu
- samostatnosť, odolnosť voči stresu, pozitívne myslenie
- hľadanie riešení
- presnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť,

Express Group, a.s. ponúka integrovanú sieť prostredníctvom železničnej, kontajnerovej, kamiónovej, námornej a riečnej prepravy a prenájom vagónov. Prepravné požiadavky klientov rieši odborný tím s prepojením na filiálky v celej Európe, Rusku, Turecku a partnermi v Ázii. Centrom prepráv je Stredná a Východná Európa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 607915  Dátum zverejnenia: 14.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500