Asistentka vedenia spoločnosti

Express Group, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacOd 1500,00 EUR/mesiac základná mzda, konečná výška mzdy závisí od znalostí a dĺžky praxe uchádzača a bude dohodnutá na osobnom stretnutí – výberovom konaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plynulého chodu kancelárie
- administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti
- organizácia a zabezpečenie služobných ciest
- evidencia pracovných úloh a dodržiavanie termínov
- príprava dokumentov a podkladov
- plánovanie a organizovanie pracovných schôdzok, stretnutí a porád vedenia spoločnosti
- manažment privátnych letov pre Zamestnávateľa
- správa lietadla a helikoptéry
- administratívne úkony spojené s manažmentom privátnych letov
- organizácia a komunikácia s posádkami lietadla a helikoptéry
- komunikácia s úradmi, inštitúciami, klientmi a ostatnými oddeleniami spoločnosti
- uvádzanie návštev, príprava a podávanie občerstvenia

- 13 miezd,
- príspevok do 3. piliera,
- neobmedzený vstup do Golem club prevádzok,
- stravné lístky hradené zamestnávateľom,
- príspevok na rekreáciu,
- možnosť kariérneho rastu
- služobný mobilný telefón a notebook
-vzdelávanie prostredníctvom odborných seminárov a školení,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- flexibilita
- organizačné schopnosti
- samostatnosť

Express Group, a.s. ponúka integrovanú sieť prostredníctvom železničnej, kontajnerovej, kamiónovej, námornej a riečnej prepravy a prenájom vagónov. Prepravné požiadavky klientov rieši odborný tím s prepojením na filiálky v celej Európe, Rusku, Turecku a partnermi v Ázii. Centrom prepráv je Stredná a Východná Európa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4821896  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac