Fakturant

Express Group, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacod 1000 Eur v závislosti od odbornosti a dĺžky praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovávať pridelené obchodné prípady vo fakturačnom systéme,
- včasne vystavovať odberateľské prepravné faktúry ,
- zakladať a archivovať všetku potrebnú dokumentáciu vystavenú voči zákazníkovi ,
- zodpovedať za kontrolu a spracovanie dodávateľských faktúr,
- vystavovať dobropisy a ťarchopisy v zmysle platných interných noriem,
- riešiť prípadne vzniknuté rozdiely oproti nastaveným podmienkam,
- realizovať reklamačné konanie v zmysle interných noriem.

- 13. plat,
- služby poskytované v prevádzkach Golem,
- vzdelávanie v zmysle legislatívnych požiadaviek,
- teambuildingové aktivity,
- práca v medzinárodnom prostredí,
- príspevky na DDP 3. pilier

V prípade záujmu o nami inzerovanú pracovnú pozíciu zašlite spoločne s Vašim CV aj nasledovný súhlas:"Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania a v profesijnom životopise poskytnutých spoločností Express Group, a.s. podľa zákona číslo 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov na účely výberového konania na voľnú pracovnú pozíciu v spoločnosti. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do doby môjho písomného odvolania." Bez odoslania elektronického súhlasu o spracúvaní osobných údajov nemôžete byť zaradený do procesu výberového konania.
Všetky CV budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

fakturácia, špedícia

Počet rokov praxe

2

- spoľahlivosť a presnosť,
- tímový hráč,
- samostatná realizácia úloh,
- flexibilita,
- znalosť problematiky v oblasti fakturácie,
- prozákaznícky prístup,
- znalosť cudzieho jazyka výhodou,
- stredná škola v oblasti dopravy výhodou.

Express Group, a.s. ponúka integrovanú sieť prostredníctvom železničnej, kontajnerovej, kamiónovej, námornej a riečnej prepravy a prenájom vagónov. Prepravné požiadavky klientov rieši odborný tím s prepojením na filiálky v celej Európe, Rusku, Turecku a partnermi v Ázii. Centrom prepráv je Stredná a Východná Európa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3913632  Dátum zverejnenia: 9.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac