Manažér kvality/systémový manažér

Express Group, a. s.

Miesto práce
Plynárenská 7/B, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie systémov manažmentu podľa ISO noriem 9001, 14001 a OHSAS 18001
(spoločnosť už realizovala prechod na nové normy ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015),
- návrhy na optimalizáciu procesov, súčinnosť a koordinácia pri ich tvorbe a zavádzaní
- vykonávanie interných auditov podľa uvedených noriem ISO,
- štandardizácia procesov, ich mapovanie a hodnotenie rizík,
- aktualizácia a spravovanie interných smerníc spoločnosti a DMS,
- koordinácia oblasti odpadového hospodárstva v spolupráci s externým konzultantom,
- poskytovanie reportov pre vedenie spoločnosti na mesačnej báze.

- 13. plat
- poskytovanie služieb v Golem prevádzkach
- príspevky na 3. pilier

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - expert
Microsoft PowerPoint - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- orientovanie sa v problematike noriem ISO 9001:2015, 14001:2015, OHSAS 18001:2007 (ISO 45001:2018)
- procesne orientovaný človek
- výborné komunikačné schopnosti na všetkých úrovniach spoločnosti od spolupracovníkov k top manažmentu
- analytické a strategické myslenie
- dobré plánovacie a organizačné schopnosti
- anglický jazyk a iný svetový jazyk výhodou
- ekonomické vzdelanie alebo dopravné vzdelanie výhodou
- samostatnosť, presnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť

Express Group, a.s. ponúka integrovanú sieť prostredníctvom železničnej, kontajnerovej, kamiónovej prepravy a súčasne tiež služby železničného dopravcu, prenájom vozňov a služby pojazdnej dielne na opravu vozňov. Ako súkromný železničný dopravca poskytuje komplexné služby v nákladnej železničnej doprave na území Slovenskej a Českej republiky, zabezpečuje prevádzkovanie dopravy na celoštátnych a regionálnych dráhach vrátane pohraničných prechodových staníc a na železničných vlečkách vrátane výkonu manipulačných činností.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Plynárenská 7/B
821 09 Bratislava
www.expressgroup.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zdenka Kováčová
Tel.: +421918702203
E-mail: poslať životopis
ID: 3358773   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500