Dispečer v železničnej preprave

Express Group, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.08.2018
základná zložka mzdy od brutto 1.000,- Eur v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plánovania logistiky prepráv, nakládky a vykládky v spolupráci s odborom obchodovania železničnej prepravy, ich sledovanie a efektívne rozhodovanie o ich realizácii
- efektívne nasadzovanie rušňových čat, využitie HKV,
- sledovanie výlukových činností a ich zohľadnenie pri nasadzovaní vlakových náležitostí
- zabezpečuje pristavenie HKV na zbrojenie prevádzkových náplní, PHM, opravy a pravidelnú údržbu
- kontrola došlých faktúr, odsúhlasovanie a príprava podkladov k reklamáciám
- návrh vlakov do GVD

- 13. plat
- teambuildingové aktivity
- príspevky do 3. piliera DDS
- fitness a wellness služby v prevádzkach Golem Clubov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava a logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- odolnosť voči stresu
- organizačné schopnosti
- schopnosť efektívneho plánovania

Express Group, a.s. ponúka integrovanú sieť prostredníctvom železničnej, kontajnerovej, kamiónovej, námornej a riečnej prepravy a prenájom vagónov. Prepravné požiadavky klientov rieši odborný tím s prepojením na filiálky v celej Európe, Rusku, Turecku a partnermi v Ázii. Centrom prepráv je Stredná a Východná Európa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3327000  Dátum zverejnenia: 13.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy od brutto 1.000,- Eur v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta,