Recepčná

Express Group, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.12.2018, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- uvádzanie a obsluha návštev v priestoroch spoločnosti,
- evidencia a správa externej a internej korešpondencie,
- evidencia a kolobeh faktúr,
- vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie,
- administratívna podpora jednotlivých oddelení,
- rezervácia zasadacích miestností a zodpovednosť za poriadok v týchto priestoroch
- objednávanie kancelárskych, hygienických potrieb a občerstvenia
- zodpovedať za údržbu kuchynských priestorov určených pre vedenie spoločnosti
- hlásenie drobných závad v priestoroch spoločnosti správcovi budovy

- 13. mzda
- príspevky zamestnávateľa na 3. pilier - DDS
- Golem karta na všetky wellness a fitness služby - bezplatný vstup
- hodnota stravných lístkov nad rámec zákona

Hľadáme šikovnú, priateľskú a usmievajú kolegyňu do nášho tímu na recepciu spoločnosti, ktorá nás a externých zákazníkov uvíta hneď pri vstupe príjemným dojmom. Postará sa o poriadok na recepcii, v priestoroch kuchynky manažmentu a zasadacích priestoroch. Denne sa bude venovať evidencii a distribúcii pošty, či už internej alebo externej. V prípade neprítomnosti zastúpi asistentku generálneho riaditeľa. (účasť na poradách, tvorba zápisov z porád, príprava materiálu na porady, booking leteniek a hotelov). Na danej pozícii sa vyžaduje aktívne vedenie motorového vozidla.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikačné a organizačné zručnosti
- time management
- prozákaznícky prístup (externý/interný)
- príjemné vystupovanie

Express Group, a.s. ponúka integrovanú sieť prostredníctvom železničnej, kontajnerovej, kamiónovej, námornej a riečnej prepravy a prenájom vagónov. Prepravné požiadavky klientov rieši odborný tím s prepojením na filiálky v celej Európe, Rusku, Turecku a partnermi v Ázii. Centrom prepráv je Stredná a Východná Európa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1624944  Dátum zverejnenia: 13.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac v závislosti od skúseností