Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

Expres Rent Transport, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacPlat 1600 eur netto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovna ponuka je zadana pre Expres Rent Transport s.r.o

- starostlivosť o pridelené vozidlo
- plnenie pracovných úloh na základe požiadaviek

- práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou
- zaujímavé finančné ohodnotenie vždy včas na účet

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na našu adresu mailom.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti Exores Rent Transport s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z., a to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Serióznosť a spoľahlivosť
Zodpovednosť a vysoká osobná kultúra
Schopnosť efektívnej organizácie pracovného času
- vodičský preukaz skupiny C+E
- čistý register trestov
- výpis z karty vodiča
- platné psychologické vyšetrenie
- zdravotná spôsobilosť
- kvalifikačná karta vodiča
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Prepravná spoločnosť

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3232690  Dátum zverejnenia: 26.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac