First Impression & HR Operations Manager

Bloomreach SK s.r.o.

Miesto práce
Twin City B, Mlynske Nivy 12, Bratislava
Termín nástupu
by agreement
Mzdové podmienky (brutto)
Fixed monthly salary + Company Stock Options

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inovatívny prístup k práci je v dynamickom internetovom prostredí nevyhnutný. Ide o základný predpoklad, aby firma bola úspešná. V Exponea to platí pre všetky pozície vrátane HR!

Chceš sa posunúť do firmy so svetovými ambíciami a starať sa o našich kolegov po celom svete priamo zo Slovenska?

Do nášho interného HR práve hľadáme First Impression & HR Operations Managera, ktorý doplní tím, ktorý obsadzuje všetky pozície od Bratislavy, Prahy, Nemecka až po Londýn či Moskvu. Sme jednou z najrýchlejšie rastúcich softwérových firiem, kde ťa čaká nové dobrodružstvo každý deň.

Poď sa realizovať vo firme, ktorá ti dá slobodu a nechá vyniknúť tvoje schopnosti

First Impression & HR Operations Manager je pre nás kľúčovou osobou, pretože ju nováčikovia stretnú ako prvého človeka z firmy. Ty osobne tak budeš vytvárať dojem o celej firme a firemnej kultúre.

V Exponea pristupujeme k HR a výberovému procesu tak, aby z nich nový kolega mal čo najlepší zážitok. To platí i pre ďalšie HR oblasti pri nástupe, hlavne záležitosti administratívno-prevádzkového charakteru.

Daj nám o sebe vedieť, pokiaľ veríš, že ťa bude baviť práca s novými kolegami, ktorí ti starostlivosť vrátia skvelým feedbackom na onboardingový proces. Prvé skúsenosti s firmou popisuje ako skvelý zážitok na svojom osobnom blogu naša kolegyňa Luna (https://medium.com/@lunamay/the-exponea-effect-i-got-hooked-aa47303875bf)

Naše očakávánia na pozíciu a jej ciele

- Administrácia HR a riadenie onboarding procesu nových zamestnancov
- Spolupráca s Ops & Fin tímami
- Zaistenie dodržiavania pracovných zákonov
- Úzka spolupráca s HR Events Specialist a Recruiters

Náplň práce

- Vytváranie príjemného zážitku potenciálnych kandidátov pri kontakte s HR
- Front office a Back office management v oddelení HR
- Riadenie právnych záležitostí HR – príprava HR dokumentov (napr. Pracovných zmlúv), komunikácia s novými kolegami, spolupráca s právnikmi na neštandardných prípadoch, archivovanie dokumentov
- Organizovanie a udržiavanie databázy potenciálnych zamestnancov, správa internej HR databázy (nové kontrakty, presuny a ukončené pracovné pomery, platové zmeny)
- Spolupráca s účtovným a mzdovým oddelením (nástupy a odchody, dochádzka, cestovné výdavky)
- Kontrola firemnej politiky, vysvetľovanie a získavanie podpisov pro benefitné programy (napr. EGPP), procesovanie rôznych dokumentov (napr. formuláre pre cestovné výdavky)
- Zaisťovanie súladu s právnymi predpismi a právom na ochranu osobných údajov v krajinách, kde Exponea pôsobí
- Pomoc s organizovaním HR eventov

Čo sa ti bude u nás páčiť

Staneš sa súčasťou inovatívneho HR tímu! Ten vedie Veronika (inovátorka v oblasti HR so záľubou v HR marketingu a employer brand buildingu, školiteľka, mentorka a bloggerka NeonovaHR.cz), stretneš sa tiež s Ivkou (PhD študentka v oblasti Values-based Leadership, recruiting a firemná kultúra), Lenkou (Recruitment, HR marketing, eventy a interná komunikácia), Viliamom (Executive Search, HR marketing) a Luckou (Event management).

Exponea stále rastie, ako v Bratislave, tak v našich pobočkách po celom svete (Praha, Londýn, Edinburgh, Manchester, Moskva, Bogota, Palo Alto, Berlin). Celkovo nás je už vyše 100 a do roka by sme chceli celosvetovo vyrásť na dvojnásobok.

A co ešte ponúkame:

- Zamestnanie na full-time TPP.
- Možnosť rozvíjať sa v spoločnosti, ktorá je dnes jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem vo svojej oblasti na svete.
- Dôležité miesto v malom tíme, kde nápady a inovácie sú vítané a rýchlo realizované.
- Dostaneš veľkú slobodu a dôveru. Nemáme “pípačky”, korporátne pravidlá ani dlhé schvaľovacie procesy. Od prvého dňa nás zaujímajú výsledky. So slobodou je však spojená zodpovednosť.
- Spoluvlastnenie firmy prostredníctvom zamestnaneckých akcií.
- Platové podmienky s ohodnotením zodpovedajúcemu nasadeniu a zručnostiam.
- Možnosť vybrať si počítač, knihy, cvičenie alebo hodiny angličtiny a ďalšie výhody.
- Využiješ zázemie v centre Bratislavy s výbornou dostupnosťou. Mrkni na naše kancelárie v Twin City (https://vimeo.com/227703255).
- Priateľská atmosféra a motivovaní kolegovia, ktorých ich práca baví (https://youtu.be/6vwwXwvvpsA).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý

Hľadáme človeka, ktorý:

- pracoval na podobnej pozícii
- má príjemné vystupovanie a myslí pozitívne
vie byť nápomocný a dokáže odhadnúť ľudí aj situácie
- vyzná se v pracovnom práve (alebo sa ho rýchlo doučí)
- je zameraný na detail a má vynikajúce organizačné schopnosti
- rád komunikuje s ľuďmi a má excelentné komunikačné zručnosti

Bloomreach is the world’s #1 Commerce Experience Cloud, empowering brands to deliver customer journeys so personalized, they feel like magic. It offers a suite of products that drive true personalization and digital commerce growth, including:

• Discovery, offering AI-driven search and merchandising
• Content, offering a headless CMS
• Engagement, offering a leading CDP and marketing automation solutions

Together, these solutions combine the power of unified customer and product data with the speed and scale of AI optimization, enabling revenue-driving digital commerce experiences that convert on any channel and every journey.

Bloomreach serves over 850 global brands including Albertsons, Bosch, Puma, FC Bayern München, and Marks & Spencer. Bloomreach recently raised $175 million in a Series F funding round, bringing its total valuation to $2.2 billion.

The investment was led by Goldman Sachs Asset Management with participation from Bain Capital Ventures and Sixth Street Growth. For more information, visit Bloomreach.com.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3219599  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixed monthly salary + Company Stock Options