1 060 - 1 340 EUR

Asistentka

EXPO LINE s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebujeme asistentku s náplňou prace bežnej sekretárky /korešpondencia, pošta, občerstvenie, telefonáty, schôdzky/ rozšírenú o funkciu asistentky stavby, čo by znamenalo vybavovať na úradoch povolenia, písať žiadosti, rokovať na jednotlivých úradoch so zodpovednými úradníkmi a podobne. Požadujeme znalosť anglického jazyka na bežnej komunikačnej úrovni, vodičský preukaz skupiny B s praxou v meste, prijemne vystupovanie, schopnosť logického myslenia, samostatnosť.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1060 brutto nástup

životopis s fotografiou prosím zasielajte vylučne emailom na adresu [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prijemne vystupovanie, schopnosť logického myslenia, samostatnosť

Spoločnosť sa zaoberá projekčnou činnosťou v oblasti architektúry, interiéru, výstavníctva a dizajnu, realizáciou interiérov a stavebnou činnosťou, ako aj dodávkou výstavných expozíciií.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Moyzesova 5
811 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Liliana Hlásna
E-mail: poslať životopis
ID: 3640105   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1060 brutto nástup