Obchodní zástupce - molekulární biologie (Life Science)

Explorea s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/měsíc

Obchodní zástupce pro oblast molekulární biologie – Life Science (region Slovensko a Morava)

Pracovní náplň:

  • Samostatné vedení obchodních případů

  • Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky a jejich pravidelné návštěvy (univerzity, akademie věd, fakultní nemocnice, diagnostické laboratoře,...)

  • Vyjednávání individuálních obchodních podmínek

  • Analýza trhu a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí

  • Plnění stanovených cílů a pravidelný reporting

  • Větší část pracovní doby v terénu (region Slovensko a Morava)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (přírodovědeckého, medicínského nebo farmaceutického směru)

  • Znalosti základních aplikací molekulární biologie

  • Samostatnou osobnost s obchodním talentem

  • Proaktivitu, nadstandardní komunikační, prezentační a organizační schopnosti

  • Chuť být úspěšný a prosadit se

  • Ochota cestovat po Slovensku a Moravě

  • Komunikativní znalost anglického jazyka

  • Aktivní řidič (sk. B)

Nabízíme:

  • Rozmanitou a odpovědnou práci v obchodní společnosti

  • Motivační platové ohodnocení navázané na výsledky

  • Možnost seberealizace a systematického vzdělávání v technologických novinkách molekulární biologie

  • Nástup předběžně od 1.8., případně dle dohody

Kontakt

Kontaktní osoba: Jiří Květoň
Tel.: +420 739 394 374
E-mail: poslat životopis

ID: 3945544  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc