Reagujte bez životopisu

Expert Bývania _ predaj _ prenájom_financovanie nehnuteľností

EXPERT BÝVANIA

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
INHEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realitný kancelária Expert Bývania hľadá do svojho celoslovenského teamu maklérov.
Čo Vám ponúkame ?
- pridelíme Vám obchodné ponuky, nemusíte ich hľadať
- neplatíte žiadne poplatky
- vaša kancelária je online resp. možnej administratívnej práce z domu
- máte exkluzívny región bez konkurencie iného nášho makléra

V reále bude Vašou prácou zdokumentovanie pridelených nehnuteľností a realizácia Vami dohodnutých obhliadok, zmluvné záležitosti sa už vybavujú cez centrálu realitnej kancelárie.

Nepotrebujete prax, chuť zarábať peniaze ANO, žiaden cudzí jazyk, TOP komunikačné schopnosti však určite. U nás sa vôbec nepracuje každý deň, u nás sa zarába každý deň. Pracujeme efektívne, naučíme Vás to.

Zarobte si veľmi slušné peniaze z realít a keď si trúfate aj na oblasť financovania, berte si ďalšie. Bude to len o Vás, našu podporu máte už teraz. Tak ? Ideme spolu do toho ?

NÁSTUP IHNEĎ !
Tešíme sa na Váš životopis a budúcu spoluprácu.
[email protected]

U nás zarábate 2x. Viac osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Realitné služby, financovanie nehnuteľností, celoslovenská pôsobnosť
ID: 4774022  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac