Team Leader pre šikovných vývojárov v Karlíne

Experis

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Doteraz si programoval v .NET a chceš sa posunúť ďalej, prebrať zodpovednosť za tím? V tejto firme budeš mať stabilitu a možnosť rozvíjať seba a zároveň dať možnosti na rozvoj Tvojim ľuďom.

Ako Team Leader v tomto tíme budeš:
* viesť 5 developerov, 1 testerku a 1 operation support špecialistu
* v kontakte s obchoďákom, preberieš od neho detaily očakávaniach zákazníka
* rozdeľovať projekt na jednotlivé úlohy a tie zadávať jednotlivým členom tímu
* celkový proces zlepšovať a navrhovať nové postupy, metódy, technológie a spôsoby
* starať sa, aby Tvoj tím, aby boli všetci spokojný a rozvíjali sa
* spolupracovať s pobočkami v takmer celej Európe

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čo získaš za to, že sa pridáš do tímu k nášmu klientovi?

V prvom rade budeš pracovať v lukratívnych priestoroch nového business centra v Karlíne so skvelou dostupnosťou.
Tvoj zamestnávateľ Ti bude dôverovať na 100% - dostaneš neobmedný počet sick days a môžeš pracovať kľudne aj z domu.
Luxusný obed v Karlíne si budeš môcť dovoliť so 100 CZK stravenkou a cestovanie Ťa tiež nemusí trápiť, keďže ročný kupón na lítačku máš plne hradený!
Sportovať môžeš s Multisportkou kde Ti len napadne .
Plat budeš mať luxusný a čím loajálnejší budeš, tým viac dovolenky dostaneš.
Budú Ťa odmeňovať za tvoj rozvoj a vzdelávanie, máš možnosti interných aj expterných školení. Na zahraničných konferenciách budeš skoro ako doma.
Ak máš návrhy na zlepšenie, na využitie nových technológií, spôsobov - tak tu padnú na úrodnú pôdu.
Zároveň sa môžeš tešiť na firemné auto, ktoré budeš môcť používať na súkromné účely.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Dodávateľ IT riešení

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hľadáme Ťa ak:
* máš za sebou aspoň 5 ročné pracovné skúsenosti vo vývoji v C# .NET, z toho 2 roky s vedením vývojárov
* hovoríš plynule anglicky a zároveň česky alebo slovensky
* chceš stabilné zamestnanie a možnosti rozvoja

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3461659  Dátum zverejnenia: 1.8.2018