Junior JAVA programátor

Experis

Místo práce
Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
06.01.2019
Mzdové podmínky (brutto)
35 - 50,000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme americká firma se sídlem v Dallasu a velkou pobočkou v Brně.
Zároveň jsme dodavatelem softwaru pro mobilní operátory.
Zajišťujeme mobilní služby zákazníkům 350 operátorů.

Hledáme k nám do týmu JAVA programátora!
Hledáme někoho, kdo vy se rád v Javě vyvíjel!
Někoho, kdo již s Javou komerčně pracoval.
Někoho, kdo zná J2EE a vyzná se v Linuxu.

Znalost Linuxu na vyšší úrovni a angličtina na komunikativní úrovni jsou nezbytné.
Dále také oceníme zájem o sítě (certifikace CCNA velkou výhodou!).

Budete pracovat v dynamickém kolektivu!
Dostanete motivační platové ohodnocení od 45,000 CZK.
Dostanete širokou škálu benefitů (stravenky, občertvení, příspěvky na sport, pojištění atd.).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vendor of Wireless and Telecom market solutions.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3417981  Dátum zverejnenia: 2.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35 - 50,000 CZK