Junior C# .NET programátor

Experis

Místo práce
Praha 5, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme C# .NET programátora pro webové aplikace, který chce rozjet svou karieru.

Pokud hledáte klidné a rodinné firemní prostředi, neváhejte a pošlete CV. Firma hledá do svého 7 členného týmu novou posilu, která jim pomůže s vývojem webového testovacího nástroje. Společnost je na trhu již 10 let a vládne zde pohodová rodinná atmosféra a prijemné pracovni prostredi, kde si všichni si tykají a nikdo se nemusi obávat vznést jakékoliv nápady a dotazy.
Vaše náplň práce se bude točit kolem webu aviationexam.com což je unikátní produkt, který zajišťuje testovní pilotů po celém světě. Programovat budete jak front end tak back end.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?

- velmi dobré finančí ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- plně hrazené stravenky
- flexibilní pracovní doba
- rodinná atmosféra
- možnost spolupráce jak na pracovní smlouvu tak na IČO
- práce na unikátním projektu
- lokalitu na Praze 5

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

česká IT firma

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co musíte umět?

- znalost .NET Core frameworku
- znalost C# a React.js je nezbytná
- znalost Javascript, MySql, Entity Framework
- angličtina na komuniativní úrovní (alespoň B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3391095  Dátum zverejnenia: 16.5.2018