Embedded Developer

Experis

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné a motivované embedded vývojáře, pro zajímavé projekty v oblasti průmyslové automatizace. Aktuálně jsou otevřené projekty jako například:

- vývoj SW pro procesní automatizaci
- vývoj kontrolerů turbín
- kontroléry pro zavírání dveří ve výtahu nebo v železniční dopravě
- detekce mechanických závad strojů na základě sledování a analýzy fyzikálních veličin.

Můžete se také stát členem projektového týmu, složeného z HW a FW vývojářů a mechanických konstruktérů, který pracuje na modifikaci seriových produktů dle individuálních požadavků zákazníka.

Vaší náplní práce bude:
- návrh architektury a tvorba firmware v jazyce C a C++
- testování produktu po provedení změn
- správa verzí a spolupráce s oddělením dokumentace při nutných úpravách manuálu
- participace na tvorbě projektové a technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
- 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu
- bonus 50 000 Kč po zkušební době
- cafeterie v hodnotě 24 000 Kč/rok (možno proměnit za 8 dní volna navíc, příspěvek na penzijní či životní pojištění nebo využití na volnočasové aktivity)
- příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- uvolněné ale profesionální pracovní prostředí
- práci s důrazem na kvalitu a spolehlivost a prostor pro seberealizaci
- systematickou podporu expertního rozvoje
- otevřené možnosti expertního i manažerského růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás požadujeme?
- vysokoškolské vzdělání technického směru, případně adekvátní praxi v oboru
- ideální pro absolventy FELu
- znalost programování v C a C++
- zkušeností s embedded systémy
- základní znalost elektroniky
- pokročilou znalost angličtiny – denní komunikace
- chuť se dále odborně vzdělávat
- být týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3334075  Dátum zverejnenia: 27.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40 000 - 50 000