IT Podpora s absolutně crazy benefity

Experis

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Nabízený plat (hrubého)
32 000 - 35 000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozhodně nebudeš mít stereotypní práci. Budeš řešit mnoho rozličných úkolů v rámci IT podpory koncovým zákazníkům. Každý den pro tebe může být něco nového, protože v onsite technické asistenci nikdy nevíš co tě čeká. Rozhodně tě bude čekat mnoho zkušeností, jak po telefonu, tak po emailu na úrovni základních HW a SW nedostatků, na které budeš hledat jednoduchá řešení. Možná někdy pomůže i restart:).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Každý rok 12 000 kč do kafetérie, které můžeš využíš dle svého! Protože v práci nejsme nonstop, dostaneš kompletně uhrazené MHD. Získáš super mobil, který si vybereš! Abys byl v kondici, dostaneš multisport kartu! Získáš také zvýhodněné balíčky tarifů pro celou rodinu, speciální příspěvky na penzijní i životní pojištění. Příspěvek 8000 kč na úrazové pojištění, stravenky, sickdays a 5 týdnů dovolené, to vše s nárokem již od nástupu.

Informace o náboru

Chceš konečně důkladně rozvíjet svou HVĚZDNOU KARIÉRU v IT?
Posuň se tím správným směrem!
Nauč se jak funguje IT v praxi v mezinárodním prostředí. Získej vyjímečné zkušenosti a prosaď se v moderní společnosti, která jde s dobou.
Pojď a vem si až 35 000 kč měsíčně a super benefity, které jen tak někde nenajdeš.
V přátelském kolektivu, dynamického a motivované týmu vás společnost podpoří nejen v profesním ale i v osobním rozvoji.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Obsazujeme již pouze 2 pozice s okamžitým nástupem. Reaguj rychle a pošli nám své CV.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profesionální i přátelské vystupování nejen v českém, ale částečně i v anglickém jazyce alespoň na úrovni B1. Očekáváme zkušenost na administrátorské úrovni HW/SW - MS Windows, MS Office i orientaci v síťových řešení LAN.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

Experis
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Lukáš Moravec
E-mail: poslat životopis
ID: 3310350   Dátum zverejnenia: 14.2.2018