ASP.NET Developer (junior/senior)

Experis

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ryze česká společnost, která vytváří tři unikátní softwarové produkty především pro renomované finanční instituce je na lovu ASP.NET developerů. Hledá se jak junior, tak senior. Možnost práce na částečný úvazek - i při škole.

S KÝM A JAK BUDETE PRACOVAT?
Čeká na Vás motivovaný tým nejen specialistů na IT technologie, ale i zkušených odborníků z finančního trhu s dlouholetou praxí. Společnost neřídí najatí manažeři, ale vedou ji přímo její zkušení vlastníci. Nebudete dělat maintenance k jiným řešením, ale přidávat stále nové funkcionality a vylepšovat stávající produkty.

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?
• Vývoj vlastního unikátního softwaru srovnávače pojištění pro B2B, který klade důraz na kvalitu produktu nikoliv cenu
• Vývoj front-end v HTML5, ASP.NET
• Vývoj business-logiky a WebAPI pro integraci s jinými aplikacemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
• Zázemí české stabilní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí s výborným týmem, který s Vámi rád půjde na pivo
• Každé ráno po 9. hodině se konají standupy, jinak pružná pracovní doba
• Stravenky, 5 týdnů dovolené, občasná možnost home office
• Místo pracoviště Praha 8 nedaleko stanice metra B Palmovka
• Školení a certifikace

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Ryze česká společnost, která vytváří tři unikátní softwarové produkty především pro renomované finanční instituce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
• Znalost programování v HTML5, JavaScript
• Znalost platformy .NET a programovacího jazyka C# (znalost jazyka, programových konstruktů a algoritmizace, použití základních datových struktur jako jsou listy, dictionary atd.)
• Znalost CSS3 a LESS, Kendo a jQuery, KnockOut.js, Bootstrap, TypeScript výhodou
• Základní znalost relačních databází (MS SQL), napojení na DB z .NET, jednoduché dotazování v SQL + update / insert dat ¬- samotný návrh DB a práci s ní ale necháváme na našich DB specialistech

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3284375  Dátum zverejnenia: 22.8.2018