Strojní konstruktér

Experis

Místo práce
Středočeský kraj, Okres Kladno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- konstrukce ocelových konstrukcí a jednoduchých strojních zařízení v SW Autocad a Inventor

- spoluúčast při tvorbě cenových nabídek

- technické vyjasnění zakázky; komunikace a spolupráce s obchodním oddělením

- zákazníkem a výrobou- podpora při instalaci, uvádění zařízení do provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní práce v menší zahraniční společnosti

- Adekvátní platové ohodnocení

- Flexibilní pracovní doba

- Jazykové kurzy

- Roční odměna a vánoční bonus

- Příspěvky na stravování, připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská firma zabývající se výrobou mostových jeřábů se sídlem ve Slané

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Základní znalost statiky (konstruktérské výpočty)

- Znalost MS Office, Autocad, Inventor

- Pasivní znalost německého nebo anglického jazyka (porozumění psanému textu)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3252499  Dátum zverejnenia: 24.11.2017