Špecialista rezidenčných prenájmov

Expat experts s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 - 2000 práca na ŽL

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nemusíte si vyhľadávať ani nehnuteľnosti ani klientov
- Obsiahla firemná databáza nehnuteľností a klientov
- Nemusíte naberať nehnuteľnosti
- Nestrácate čas administratívou a fotením nehnuteľností
- Realitná činnosť v oblasti predaja a prenájmov nehnuteľností
- Uskutočňovanie obhliadok nehnuteľností s klientmi
- Príprava podkladov pre uzatvorenie zmlúv

- luxusné reprezentatívne kancelárie v centre Bratislavy
- obsiahla firemná databáza nehnuteľností a klientov
- parkovacie miesto v sídle kancelárie
- profesionálny firemný fotograf
- firemný právnik, notár, hypotekárny špecialista
- vlastné pracovné miesto v kancelárii, služobný mobil
- mladý dynamický kolektív
- príjemné pracovné priestory, technické vybavenie a všetky ostatné náklady vrátane
kompletnej marketingovej podpory hradí naša spoločnosť

- Nestrácate čas administratívou
- Motivujúce finančné ohodnotenie + bonusy
- Práca pre stabilnú realitnú spoločnosť
- Práca na živnostenský list
Svoje CV s aktuálnou fotografiou zasielajte na : zuzana@expat.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme :
- Komunikatívnosť
- Ochotu učiť sa novým veciam
- Reprezentatívny vzhľad a príjemné vystupovanie
- Profesionálny, zodpovedný a cieľavedomý prístup k práci
- Tímový duch, zmysel pre spoluprácu, komunikatívnosť, samostatnosť
Hľadáme perspektívnych ľudí ideálne bez praxe, zaškoľujeme sami. Nejedná sa o prácu z domu ani o prácu na čiastočný úväzok.

Expat experts je popredná Bratislavská realitná a relokačná kancelária, ktorá ponúka luxusné rezidenčné a komerčné nehnuteľnosti na prenájom a predaj v atraktívnych lokalitách Bratislavy. Poskytujeme realitné a relokačné služby našim klientom v Bratislave už od roku 1992. Ponúkame kvalitné nehnuteľnosti s dôrazom na detail, rýchle a profesionálne služby. Inovácia je kľúčom ku každej oblasti nášho podnikania, ktorá radí realitnú kanceláriu Expat experts k popredným spoločnostiam na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Expat experts s. r. o.
Štúrova 11
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Kanská
E-mail: poslať životopis
ID: 3202899   Dátum zverejnenia: 14.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 - 2000 práca na ŽL