Asistent pre logistiku a procesné inovácie

Expandeco s. r. o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 400 EUR/mesiacvýsledná výška mzdy sa odvíja od formy spolupráce a skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš novú výzvu? Chceš nazbierať skúsenosti z oblasti reverznej logistiky a baví ťa zlepšovať procesy? Ak ťa navyše zaujíma svet e-commerce a expanzie e-shopov do zahraničia, tak vitaj na správnej ceste za novými skúsenosťami v Expandeco. Budeš zodpovedný za pomoc s riadením, plánovanie a realizáciu interných projektov na vylepšenie reverznej logistiky a môžeš zlepšiť už tie existujúce. Ideš do toho?

Úlohy, na ktorých budeš pracovať:

  • Pomoc pri riadení a plánovaní logistických operácií

  • Optimalizácia a zlepšovanie procesov reverznej logistiky

  • Koordinácia aktivít v súčinnosti s obchodným úsekom a riadenie ľudských zdrojov

  • Riešenie urgentných situácií a návrh strategických opatrení pre rozvoj

  • Pomoc pri expanzii na nové trhy

  • Rozširovanie existujúcich a vyhľadávanie nových príležitostí a partnerstiev

  • Možnosť práce remote alebo z našej kancelárie v Nitre

  • Priestor na profesijný rast a sebarealizáciu

  • Preplatené vzdelávanie a jazykové kurzy

  • Multisport kartu a skvelý kolektív v neformálnom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

​Čo od teba očakávame:

  • Efektivitu, proaktivitu a schopnosť rýchlo reagovať na zmeny

  • Skúsenosť s riadením projektov výhodou

  • Komunikatívna angličtina

  • Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu

Prečo práve Expandeco? Naša firma je známa svojou inovativnosťou a úspechom, čo dokazujú ocenenia Deloitte Technology Fast 50 Central Europe a dôvera viac ako 200 klientov. Poskytujeme kompletné riešenia, od vrátenia tovaru až po lokalizáciu a zákaznícku podporu, čím pomáhame e-shopom cítiť sa všade ako doma.

Spolu s tímom skúsených špecialistov rastieme vďaka jedinečnej kombinácii našich ecommerce riešení, ktorými prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Janíčková
E-mail: poslať životopis
ID: 4816834  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac