Zákaznícka podpora s chorvátskym jazykom (office/remote)

Expandeco s. r. o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 600 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od formy spolupráce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je komunikácia tvoja silná stránka, rád/rada sa učíš nové veci a navyše ovládaš chorvátsky jazyk? Ak ťa plus k tomu zaujíma ecommerce, tak vitaj na ceste za novými skúsenosťami ako ecommerce assistent v Expandeco!

Prečo Expandeco?

Pomáhame e-shopom s ich expanziou a lokalizáciou na zahraničné ecommerce trhy. Patríme medzi ecommerce lídrov v regióne strednej a východnej Európy, čoho dôkazom je aj už naše tretie získané ocenenie v kategórii Deloitte Technology Fast 50 Central Europe a dôvera takmer 200 klientov, medzi ktorých patria úspešné spoločnosti ako Dedoles, Notino, Eyerim, Novesta a mnohé ďalšie.

V súčasnosti Expandeco tvorí takmer 60 skúsených špecialistov a rastieme aj vďaka jedinečnej kombinácii našich ecommerce riešení, ktorými prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Neustále sa rozrastáme a rozširujeme svoje pôsobenie na nové trhy a to je tiež jeden z dôvodov, prečo hľadáme posilu na oddelenie zákazníckej podpory.

Na čom budeš pracovať?

- na zabezpečovaní starostlivosti o zákazníkov e-shopov pôsobiacich na chorvátskom trhu,
- komunikácia so zákazníkmi prebieha telefonicky, e-mailom, cez online chat, ale aj prostredníctvom sociálnych sieti. Našimi klientmi sú eshopy z rôznych oblastí ako móda, kozmetika, domácnosť, nábytok, kancelárske potreby, gastro, elektro a podobne,
- na spracovaní objednávok a s tým spojenou komunikáciou,
- tiež to zahŕňa spoluprácu s predajným oddelením našich partnerov.

Čo ponúkame

- možnosť pracovať kombinovane z domu aj v office - radi ťa uvítame v jednom z našich officov na Slovensku (Žarnovica a Nitra),
- príležitosť učiť sa nové veci,
- preplatené vzdelávanie podľa tvojich kariérnych preferencií,
- super kolektív a firemnú kultúru, založenú na dôvere - pracujeme v neformálnom prostredí, kde sa oslovujeme krstným menom,
- stabilnú prácu ( 8:30-17:00, pon-pia),
- Multisport karta,
- Netflix zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Chorvátsky jazyk - Pokročilý (C1)

Čo očakávame?

- motivovaného a zodpovedného kolegu/kolegyňu, ktorému nerobí problém pracovať samostatne, ale aj v tíme
- chorvátčina slovom aj písmom na reprezentatívnej úrovni
- e-shopom príležitostne zabezpečujeme aj preklady, takže solídna gramatika a ovládanie jazyka tebou spravovaného trhu je nevyhnutná.
- znalosť práce s počítačom

Nevyžadujeme, no tvojou výhodou bude:

- predchádzajúca skúsenosť z oblasti poskytovania zákazníckej podpory,
- anglický jazyk, aby si mohol komunikovať so zahraničnými kolegami, prípadne klientmi.

Pomáhame e-shopom s ich expanziou a lokalizáciou na zahraničné ecommerce trhy. S takmer už 200 našimi klientmi patríme medzi ecommerce lídrov v regióne strednej a východnej Európy, čoho dôkazom je aj už naše tretie získané ocenenie v kategórii Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.

Spolu s tímom skúsených špecialistov rastieme vďaka jedinečnej kombinácii našich ecommerce riešení, ktorými prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4496383  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac