Vendor manažér / projektový manažér prekladov

Expandeco s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2022
800 - 1 500 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si v angličtine doma a zároveň máš skúsenosti s projektovým manažmentom a prekladmi? Ak ťa navyše zaujíma svet e-commerce a expanzie e-shopov do zahraničia, vitaj na správnej ceste za novými skúsenosťami v medzinárodnom online podnikaní ako projektový manažér prekladov. Budeš zodpovedný za za celý proces prekladateľských projektov. Ideš do toho?

Prečo Expandeco?

Pomáhame e-shopom s expanziou a lokalizáciou na zahraničné trhy. Patríme medzi ecommerce lídrov v regióne strednej a východnej Európy, čoho dôkazom je aj už naše tretie získané ocenenie v kategórii Deloitte Technology Fast 50 Central Europe a dôvera takmer 200 klientov, medzi ktorých patria úspešné spoločnosti ako Dedoles, Notino, Novesta, Eyerim a mnohé ďalšie.
Expandeco tvorí v súčasnosti takmer 60 skúsených špecialistov a rastieme aj vďaka jedinečnej kombinácii našich ecommerce riešení, ktorými prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Na koľko jednou z našich komplexných služieb je poskytovanie prekladateľskej činnosti, hľadáme posilu na oddelenie prekladov. V jednoduchosti - hľadáme projekťáka, ale zároveň aj vendor manažéra, ktorý je "silný jedinec" a dokáže promptne reagovať na požiadavky nášho klienta, nakoľko sa jazykové kombinácie môžu zo dňa na deň meniť a preto neustále pracujeme s našou databázou a updatujeme ju, zväčšujeme siete.

Na čom budeš pracovať?
- komunikácia s prekladateľmi v slovenskom a anglickom jazyku,
- dohadovanie podmienok spolupráce s dodávateľmi prekladateľských služieb,
- aktívne vyhľadávanie nových prekladateľov a overovanie ich kvality,
- práca v internom systéme Expandeco,
- práca s prekladateľským CAT nástrojom Memsource,
- práca s textovými súbormi (excel, csv, word, xml, txt, php, json, xml feedy...),
- spracovanie a neustála kontrola jednotlivých projektov od ich zadania, cez spracovanie až po odovzdanie klientovi.

Na priblíženie sme si pre Teba pripravili konkrétny príklad toho, čo by ťa čakalo. Predstav si, že poľský klient pridáva portfólio na rumunský trh. Tvojou úlohou bude:

1. Priradiť k nemu prekladateľa / ak sa jedná o nový jazyk, tak nájsť nového prekladateľa - dohodnúť s ním podmienky, podpísať s ním zmluvu, potvrdiť si deadline.
2. Onboardnúť ho do nášho externého TASKu (CRM systému).
3. Dohliadať na bezproblémové odovzdanie prekladu.
4. Vyhodnotiť kvalitu prekladu na základe spätnej väzby klienta.

Čo ponúkame?
- môžeš pracovať v jednom z našich skvelých officov v Nitre, alebo v Bratislave,
- kombináciu remote/office,
- priestor na sebarealizáciu a preplatené vzdelávanie podľa tvojich kariérnych preferencií,
- Netflix zdarma po skúšobnej dobe.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo očakávame?
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť (dôraz na detaily),
- záujem o rast a vzdelávanie v prekladateľskej sfére,
- tímového hráča
- znalosť excelu (pokročilá úroveň)
- anglický jazyk - minimálne na úrovni B2.

Nevyžadujeme, no tvojou výhodou bude:
-skúsenosť s projektovým manažmentom, alebo skúsenosti ako vendor manažér,
- skúsenosti aj s inými nástrojmi ako napr. MemoQ, Trados,
- skúsenosti z prekladateľskej oblasti.

Pomáhame e-shopom s ich expanziou a lokalizáciou na zahraničné ecommerce trhy. S takmer už 200 našimi klientmi patríme medzi ecommerce lídrov v regióne strednej a východnej Európy, čoho dôkazom je aj už naše tretie získané ocenenie v kategórii Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.

Spolu s tímom skúsených špecialistov rastieme vďaka jedinečnej kombinácii našich ecommerce riešení, ktorými prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4355108  Dátum zverejnenia: 14.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac