Pracovník zberného miesta s maďarským jazykom

Expandeco s. r. o.

Miesto práce
Budapešť, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 025 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe zvýšenie mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa logistika, rád sa učíš nové veci, ovládaš slovenský a maďarský jazyk a nemáš problém s komunikáciou s ľuďmi? Ak ťa plus k tomu zaujíma ecommerce, tak vitaj na ceste za novými skúsenosťami ako pracovník zberného miesta v Expandeco!

Prečo Expandeco?
Pomáhame e-shopom s ich expanziou a lokalizáciou na zahraničné ecommerce trhy. Patríme medzi ecommerce lídrov v regióne strednej a východnej Európy, čoho dôkazom je aj už naše tretie získané ocenenie v kategórii Deloitte Technology Fast 50 Central Europe a dôvera takmer 200 klientov, medzi ktorých patria úspešné spoločnosti ako Dedoles, Notino, Eyerim, Novesta a mnohé ďalšie.

V súčasnosti Expandeco tvorí takmer 60 skúsených špecialistov a rastieme aj vďaka jedinečnej kombinácii našich ecommerce riešení, ktorými prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Na čom budeš pracovať?
- práca s balíkmi - každý deň budeš spracovávať prichádzajúce balíky (vybaľovať a prebaľovať) od medzinárodných e-shopov,
- pravidelne budeš v kontakte s centrálou, ktorá sídli na Slovensku ,
- v prípade potreby nám pomôžeš so zákazníckou podporou,
- budeš pracovať s internými systémami a Microsoft Office,
- pracuje sa podľa maďarských sviatkov.

Čo ponúkame?
- príležitosť učiť sa nové veci.
- preplatené vzdelávanie podľa tvojich kariérnych preferencií.
- super kolektív a firemnú kultúru, založenú na dôvere - pracujeme v neformálnom prostredí, kde sa oslovujeme krstným menom.
- stabilnú prácu (pon-pia od 7:30 do 16:00).

V prípade, že nespĺňate podmienku vedomosti anglického jazyka, ale ovládate perfektne maďarský a slovenský jazyk, neváhajte na pracovnú ponuku reagovať tiež. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí budú spĺňať predpoklady na výkon práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
LibreOffice - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame?
- motivovaného a zodpovedného kolegu/kolegyňu, ktorému nerobí problém pracovať samostatne, ale aj v tíme.
- znalosť práce s počítačom.
- človeka, ktorý si vie poradiť s akýmkoľvek problémom.

Nevyžadujeme, ale tvojou výhodou bude:
- znalosť anglického jazyka na úrovni B1, aby si mohol/mohla komunikovať so zahraničnými kolegami.

Prečo práve Expandeco? Naša firma je známa svojou inovativnosťou a úspechom, čo dokazujú ocenenia Deloitte Technology Fast 50 Central Europe a dôvera viac ako 200 klientov. Poskytujeme kompletné riešenia, od vrátenia tovaru až po lokalizáciu a zákaznícku podporu, čím pomáhame e-shopom cítiť sa všade ako doma.

Spolu s tímom skúsených špecialistov rastieme vďaka jedinečnej kombinácii našich ecommerce riešení, ktorými prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4349641  Dátum zverejnenia: 8.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 025 EUR/mesiac