E-commerce sales/konzultant s maďarčinou

Expandeco s. r. o.

Miesto práce
Budapešť, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš obchodného ducha, si tímový hráč, máš nos na objavenie nových obchodných príležitosti? Ak ťa navyše zaujíma svet expanzie e-shopov do zahraničia a máš povedomie o maďarskom e-commerce, tak vitaj na správnej ceste za novými skúsenosťami v medzinárodnom online podnikaní.

Prečo Expandeco?
Pomáhame e-shopom s expanziou a lokalizáciou na zahraničné trhy. Patríme medzi ecommerce lídrov v regióne strednej a východnej Európy, čoho dôkazom je aj už naše tretie získané ocenenie v kategórii Deloitte Technology Fast 50 Central Europe a dôvera takmer 200 klientov, medzi ktorých patria úspešné spoločnosti ako Dedoles, Notino, Novesta, Eyerim a mnohé ďalšie.

Expandeco tvorí v súčasnosti takmer 60 skúsených špecialistov a rastieme aj vďaka jedinečnej kombinácii našich ecommerce riešení, ktorými prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Nám to, ale stále nestačí a preto hľadáme kolegu - e-commerce sales/konzultant s maďarčinou, ktorý nás vystrelí do vesmíru, zvýši povedomie o Expandeco na maďarskom ecommerce trhu, prevezme zodpovednosť za komunikáciu s maďarskou B2B klientelou z e-commerce sféry a vyhľadávanie nových zákazníkov.

Na čom budeš pracovať?
- budeš aktívne vyhľadávať a oslovovať potenciálnych klientov na maďarskom trhu
- budeš pracovať na budovaní, rozvíjaní a realizovaní obchodných príležitostí
- udržiavať obchodné kontakty - vieš čo je to starostlivosť o kľúčových klientov
- prevezmeš zodpovednosť za dosahované obchodné výsledky spoločnosti
- tvojou úlohou bude tiež navnímať Expandeco - akí sme, čo robíme a aká je naša pridaná hodnota, aby si nás pochopil a mohol prezentovať naše komplexné ecommerce služby a riešenia klientom

Čo ponúkame?
- super kolektív, ktorí okrem toho, že je féroví a transparentní, má aj zmysel pre humor ;). Tieto hodnoty sú pre nás dôležité a na nich staviame
- tvoja odmena je doslova na tebe, pretože “sky is the limit” a koľko si zarobíš je na tebe - u náš ťa bude čakať fixná odmena, ale tiež provízia, ktorá je nelimitovaná
- pracovnú dobu si vieš plánovať flexibilne
- môžeš pracovať remote alebo v jednom z našich skvelých officov v Nitre, čoskoro aj v Bratislave, ale ideálne v Budapešti
- dáme ti možnosť podielať sa na inovativních riešeniach, ktoré chystáme
- priestor na sebarealizáciu
- preplatené vzdelávanie podľa tvojich kariérnych preferencií
- a mnoho ďalšieho, pretože fantázii sa medze nekladú ;)

Informácie o výberovom konaní

budeme sa ozývať len vybraným kandidátom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo očakávame?
- motivovaného a samostatného kolegu, ktorý sa nebojí sa prevziať zodpovednosť
- máš skúsenosti z oblasti obchodu a vieš ako ich využiť
- schopnosť z každej situácie vyťažiť čo najviac
komunikácia, vyhľadávanie nových príležitostí a - oslovovanie klientov je tvoja superschopnosť
- záujem sa neustále vzdelávať v oblasti ecommerce
- úprimnosť so snahou vedieť dávať aj prijímať spätnú väzbu
- práca pre teba neznamená len zapnutie a vypnutie počítača
- znalosť maďarského jazyka (C1) je samozrejmosťou a anglický jazyk je fakt výhoda, aby si mohol komunikovať aj so zahraničnými zákazníkmi a kolegami

Prečo práve Expandeco? Naša firma je známa svojou inovativnosťou a úspechom, čo dokazujú ocenenia Deloitte Technology Fast 50 Central Europe a dôvera viac ako 200 klientov. Poskytujeme kompletné riešenia, od vrátenia tovaru až po lokalizáciu a zákaznícku podporu, čím pomáhame e-shopom cítiť sa všade ako doma.

Spolu s tímom skúsených špecialistov rastieme vďaka jedinečnej kombinácii našich ecommerce riešení, ktorými prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4247489  Dátum zverejnenia: 27.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac