Eshop Support / Asistent

exNOVO distribution s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovných ľudí, ktorých baví práca v beauty segmente. Tvoja náplň práce je flexibilná v rozsahu cca 80 hodín mesačne a zahŕňa :
- starostlivosť o klientov e-shopu a vybavenie objednávok, t.j. od spracovania až po odoslanie
- aktualizácia produktového portfólia na e-shope
- riešenie reklamácií
- starostlivosť a support pre klientov distribúcie, príprava objednávok a zasielanie kampaní
- zabezpečenie objednávok tovaru, kancelárskych potrieb a administratívne práce spojené s e-shopom a kanceláriou
- aktívna organizácia a príprava školení a workshopov
- prebranie a kontrola dodaného tovaru, inventarizácia zásob

zamestnanecké zľavy
flexibilný pracovný čas
priateľský pracovný kolektív
práca v beauty sfére
školenia a teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet - Pokročilý
Canva - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného a zodpovedného člena nášho tímu, s proaktívnym prístupom k riešeniu situácií. Ak ti samostatnosť a chuť učiť sa nové veci nie sú cudzie, potom ťa radi privítame medzi nami.

Spoločnosť exNOVO distribution s.r.o. je výhradný distribútor luxusnej vlasovej kozmetiky pre kadernícke salóny na Slovensku a v Česku. Našim klientom ponúkame exkluzívnu vegánsku vlasovú kozmetiku, farbiaci systém a produkty na domácu starostlivosť dostupné v kaderníckych salónoch a na e-shope.
ID: 4590418  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac