Čašník/ Čašníčka v Hoteli Zochova chata

Exkluzívny Wellness & Spa Hotel Zochova chata****

Miesto práce
Hotel Zochova chata****, Modra-Piesok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800 € + príplatky + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v reštauráciách luxusného hotela v Malých Karpatoch
• obsluha hostí pri stole alebo pri pulte
• presné zaznamenávanie objednávok, servírovanie jedál a nápojov
• starostlivosť o individuálneho hosťa, odporúčanie jedál a nápojov, dôkladná znalosť jedálneho lístka
• príprava a obsluha skupinových akcií, osláv a eventov
• účtovanie položiek v systéme Blue Gastro
• profesionálne správanie podľa nastavených hotelových štandardov
• práca v mladom a priateľskom kolektíve
• výkon práce v hlavnej hotelovej reštaurácii alebo vo Furmanskej krčme

• ubytovanie pre zamestnancov zdarma
• práca v luxusnom prostredí 4* hotela v horskom prostredí
• benefitný systém pre zamestnancov
• dlhodobá pracovná perspektíva
• možnosť pracovného rastu

V prípade, že spĺňate požiadavky, svoje štruktúrované životopisy v slovenskom jazyku posielajte e-mailom.
K žiadosti priložte aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
„Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Grapent a.s.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu do ukončenia výberového konania“.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na kandidáta:
- skúsenosti s prácou na rovnakej pozícii
- skúsenosti s prácou v 4* a 5* hoteli výhodou
- práca na rovnakej pozícii v zahraničí výhodou
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
- zákaznícka orientácia, profesionalita
- prívetivé a ochotné správanie
- zmysel pre poriadok a precíznosť
- právna bezúhonnosť

Luxusný Wellness & Spa Hotel Zochova chata****, ktorý je umiestnený v nádhernom prostredí Malých Karpát neďaleko Modry v lokalite Piesok, len 30 km od Bratislavy. Okrem komfortného ubytovania v 64 izbách, Hotel Zochova chata**** poskytuje konferenčné a stravovacie služby pre väčšie i menšie skupiny. Súčasťou hotela je i exkluzívne Wellness & Spa centrum, reštaurácia s letnou terasou, trávnatý areál na usporadúvanie exteriérových podujatí a štýlová Furmanská krčma. Viac informácií nájdete na www.hotelzochovachata.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Grapent a.s.- Hotel Zochova chata****
Piesok 4015/B7
900 01 Modra

Kontakt

ID: 945942   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 € + príplatky + bonusy