Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Hľadáme zanieteného pomocníka do kuchyne v Hoteli Zochova chata

Exkluzívny Wellness & Spa Hotel Zochova chata****

Miesto práce
Modra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 900 EUR/mesiac+ víkendové príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pomocné práce v úseku hotelovej kuchyne
  • Udržiavanie hygieny a čistoty v hotelovej kuchyni
  • Umývanie bieleho a čierneho riadu
  • Čistenie zeleniny
  • Typická pracovná doba na tejto pozícii je 12 hodín denne, krátky / dlhý týždeň

  • Zamestnanecké výhody, benefity

    • Práca v prostredí 4* hotela v horskom prostredí
    • Dlhodobá pracovná perspektíva
    • Bezplatný vstup do Wellness & Spa centra
    • Bezplatný pobyt na jednu noc pre 2 osoby s raňajkami a neobmedzeným vstupom do Wellness & Spa
    • Neobmedzený vstup do Fitnes centra
    • Zľava 50% na vstup do Wellness & Spa centra pre rodinných príslušníkov s možnosťou zakúpenia vstupu vo forme darčekového poukazu
    • Zľava 35% na ubytovanie pre rodinných príslušníkov s možnosťou zakúpenia pobytu vo forme darčekového poukazu
    • Letný teambuilding
    • Vianočný večierok
    • Priateľský a profesionálny kolektív
    • Výborná kuchyňa a stravovanie

    Požiadavky na zamestnanca

    základné vzdelanie
    stredoškolské bez maturity
    stredoškolské s maturitou

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    • Zodpovednosť k práci
    • Spoľahlivosť
    • Znalosť základov kuchárskeho remesla
    • Zručnosť v práci s nožmi a kuchynským náčiním
    • Základné znalosti hygieny v kuchyni
    • Kreativita a chuť pracovať v tíme

    Wellness & Spa Hotel Zochova chata****, ktorý je umiestnený v nádhernom prostredí Malých Karpát neďaleko Modry v lokalite Piesok, len 34 km od Bratislavy. Okrem komfortného ubytovania v 64 izbách, Hotel Zochova chata**** poskytuje konferenčné a stravovacie služby pre väčšie i menšie skupiny. Súčasťou hotela je i exkluzívne Wellness & Spa centrum, reštaurácia s letnou terasou, trávnatý areál na usporadúvanie exteriérových podujatí a štýlová Furmanská krčma. Viac informácií nájdete na www.hotelzochovachata.sk.

    Počet zamestnancov

    50-99 zamestnancov
    ID: 4811440  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac