Reagujte bez životopisu

Hľadáme skúseného kuchára pre Hotel Zochova chata**** - spoj sa s nami ešte dnes

Exkluzívny Wellness & Spa Hotel Zochova chata****

Miesto práce
Modra-Piesok, Okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiac- víkendové príplatky - prípadné nadčasy sú vyplácané ku mzde extra a môžu ju navýšiť - mzdové podmienky budú dohodnuté individuálne podľa skúseností a rokov praxe - prax v hotelovej reštaurácii veľmi vítaná, nie je však podmienkou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava jedál pre hotelových hostí podľa štandardov hotela
  • Príprava studenej / teplej kuchyne
  • Úprava pokrmov pred priamym podávaním
  • Dodržiavanie predpísaných hotelových a hygienických štandardov
  • Obsluha strojov a prístrojov
  • Typický deň zahŕňa prípravu a dokončenie pokrmov pre hotelových hostí a údržbu pracovného priestoru.
  • Pracovná doba: 12-hodinové pracovné smeny, krátky/dlhý týždeň.

Pridaj sa k nášmu tímu už dnes a pracuj v príjemnom prostredí horského hotela!

  • Voľno počas Vianočných sviatkov
  • Práca v horskom prostredí 4* hotela
  • Kariérny rast
  • Výborný kolektív
  • Dlhodobá pracovná perspektíva
  • Možnosť pracovného rastu
  • Bezplatný vstup do Wellness & Spa centra
  • Bezplatný pobyt na jednu noc pre 2 osoby s raňajkami a neobmedzeným vstupom do Wellness & Spa / 1x do roka
  • Neobmedzený vstup do Fitnes centra
  • Zľava 50% na vstup do Wellness & Spa centra pre rodinných príslušníkov s možnosťou zakúpenia vstupu vo forme darčekového poukazu
  • Zľava 35% na ubytovanie pre rodinných príslušníkov s možnosťou zakúpenia pobytu vo forme darčekového poukazu
  • Letný teambuilding
  • Vianočný večierok
  • Preplatené náklady na ošatenie
  • Zamestnanecká strava
  • Možnosť ubytovania pre zamestnancov z iných miest
  • Flexibilný pracovný čas
  • Zázemie stabilnej a úspešnej spoločnosti
  • Možnosť školení a rozvoja zručností

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Máš skúsenosti s varením?
  • Študoval si kuchárstvo alebo máš iné relevantné vzdelanie?
  • Dokážeš sa prispôsobiť zmenám v pracovnom procese?
  • Vieš pracovať pod tlakom?
  • Si samostatný a zodpovedný?
  • Máš zmysel pre poriadok a precíznosť?
  • Máš schopnosť komunikovať s kolegami v tíme?
  • poteší nás: samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre poriadok a precíznosť, schopnosť prispôsobiť sa zmenám v pracovnom procese, schopnosť pracovať pod tlakom, schopnosť komunikovať s kolegami v tíme, dobrá nálada a zmysel pre humor

Wellness & Spa Hotel Zochova chata****, ktorý je umiestnený v nádhernom prostredí Malých Karpát neďaleko Modry v lokalite Piesok, len 34 km od Bratislavy. Okrem komfortného ubytovania v 64 izbách, Hotel Zochova chata**** poskytuje konferenčné a stravovacie služby pre väčšie i menšie skupiny. Súčasťou hotela je i exkluzívne Wellness & Spa centrum, reštaurácia s letnou terasou, trávnatý areál na usporadúvanie exteriérových podujatí a štýlová Furmanská krčma. Viac informácií nájdete na www.hotelzochovachata.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4809649  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac