Reagujte bez životopisu

Cukrárka / cukrár pre 4**** hotel

Exkluzívny Wellness & Spa Hotel Zochova chata****

Miesto práce
Modra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.3.2020
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 900 EUR/mesiac+ príplatky + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preberanie, kontrolovanie a uskladňovanie surovín pre cukrársku výrobu
Pripravovanie širokej škály cukrárskych polovýrobkov a hotových výrobkov
Obsluhovanie strojno-technologických zariadení
Dôsledné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín
Dodržiavanie hygienických štandardov a postupov
Vykonávanie senzorickej kontroly akosti výrobkov
Krájanie a zdobenie hotových cukrárskych výrobkov

ubytovanie pre zamestnancov zdarma
práca v luxusnom prostredí 4* hotela v horskom prostredí
dlhodobá pracovná perspektíva
možnosť pracovného rastu
bezplatný vstup do Wellness & Spa centra
bezplatný pobyt na jednu noc pre 2 osoby s raňajkami a neobmedzeným vstupom do Wellness & Spa
neobmedzený vstup do Fitnes centra
zľava 50% na vstup do Wellness & Spa centra pre rodinných príslušníkov s možnosťou zakúpenia vstupu vo forme darčekového poukazu
zľava 35% na ubytovanie pre rodinných príslušníkov s možnosťou zakúpenia pobytu vo forme darčekového poukazu
letný teambuilding
Vianočný večierok

V prípade, že spĺňate požiadavky, svoje štruktúrované životopisy v slovenskom jazyku posielajte e-mailom.
K žiadosti priložte aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
„Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Grapent a.s.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu do ukončenia výberového konania“.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

cukrár/kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Tvorivosť
Dôslednosť, precíznosť

Wellness & Spa Hotel Zochova chata****, ktorý je umiestnený v nádhernom prostredí Malých Karpát neďaleko Modry v lokalite Piesok, len 34 km od Bratislavy. Okrem komfortného ubytovania v 64 izbách, Hotel Zochova chata**** poskytuje konferenčné a stravovacie služby pre väčšie i menšie skupiny. Súčasťou hotela je i exkluzívne Wellness & Spa centrum, reštaurácia s letnou terasou, trávnatý areál na usporadúvanie exteriérových podujatí a štýlová Furmanská krčma. Viac informácií nájdete na www.hotelzochovachata.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3834112  Dátum zverejnenia: 29.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac