Raňajkový kuchár pre hotel

Exkluzívny Wellness & Spa Hotel Zochova chata****

Miesto práce
Hotel Zochova chata****, Modra-Piesok
Termín nástupu
júl 2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 950 eur brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava raňajok pre hotelových hostí podľa štandardov hotela
- príprava pokrmov a jedál teplej a studenej kuchyne
- príprava obeda pre zamestnancov hotela
- výpomoc kuchárom pri príprave ostatných jedál hotelovej reštaurácie
- úprava pokrmov pred priamym podávaním
- práca v príjemnom prostredí horského hotela
- dodržiavanie predpísaných hotelových a hygienických štandardov

Ubytovanie pre zamestnancov
Benefitný systém pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Wellness & Spa Hotel Zochova chata****, ktorý je umiestnený v nádhernom prostredí Malých Karpát neďaleko Modry v lokalite Piesok, len 34 km od Bratislavy. Okrem komfortného ubytovania v 64 izbách, Hotel Zochova chata**** poskytuje konferenčné a stravovacie služby pre väčšie i menšie skupiny. Súčasťou hotela je i exkluzívne Wellness & Spa centrum, reštaurácia s letnou terasou, trávnatý areál na usporadúvanie exteriérových podujatí a štýlová Furmanská krčma. Viac informácií nájdete na www.hotelzochovachata.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1245584  Dátum zverejnenia: 25.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 950 eur brutto + príplatky